x
Teslimat Koşulları

Teslimat şartları

İstanbul sınırında olan bazı semt ve ilçeler olmak üzere; Şile, Silivri, Çatalca, Kumburgaz, Arnavutköy, Bolluca vb. konumlara kurye hizmeti verilmez.

İstanbul dışı siparişler, saat 16:15'dan önce verildiğinde aynı iş günü kargoya verilir. Cumartesi günleri saat 12:00'den sonra verilen kargo seçimli siparişler ilk iş günü kargoya verilir. Pazar günleri kargo gönderimi yapılmaz. 


Kurye hizmetimiz sabah 11:00'de başlamaktadir. İstanbul'un birçok ilçesine sipariş verildikten 3 saat içinde teslimat yapılır. Karaköy'e uzak bazı ilçe ve semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir. Pazar günü kurye gönderimi yapılmaz. Cumartesi günleri saat 16:00'dan sonra ve Pazar günleri  istediğiniz siparişleri Yemeksepeti.com ve Bolbol.com üzerinden isteyebilirsiniz. Yemeksepeti ve Getir kurye ile teslimat yapmaktadır.


(Kargo firmasından kaynaklanan, bazı istisnai uzak ve mobil bölgeler için oluşan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.)

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firma sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL üzerinden yapılır. www.baklavasiparisi.com  Sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.