x
Teslimat Koşulları

Teslimat şartları

Kurye
hizmeti sabah 11:00'de başlamaktadir. İstanbul'un birçok ilçesine sipariş verildikten 1-3 saat içinde teslimat yapılır. Karaköy'e uzak bazı ilçe ve semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir. Cumartesi günleri saat 16:00'ya kadar kurye hizmeti verilir. Pazar günleri kurye hizmeti verilmez. Gelen siparişler bir sonraki iş günü gönderilir.

Cumartesi günleri saat 16:00'dan sonra ve Pazar günleri Yemeksepeti.com'dan sipariş verebilirsiniz.
Yemeksepeti bazı semtlere teslimat yapar.
 

İstanbul sınırında olan bazı semt ve ilçeler olmak üzere; Şile, Silivri, Çatalca, Kumburgaz, Arnavutköy, Bolluca vb. konumlara kurye hizmeti verilmez.Kargo : Saat 16:15'den önce verilen siparişler Mng Kargo ile aynı gün içinde kargoya verilir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri, ürünlerin tatil nedeniyle beklememesi için kargo gönderimi yapılmaz. Siparişiniz yola çıktığı andan itibaren  sms ile bilgilendirilirsiniz.

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır.)


Yurtdışı : Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir. Gönderim yapmak istediğiniz ülkenin şehir ve posta kodunu onlinesiparis@karakoygulluoglu.com adresinden göndermeniz halinde teslimat bilgisi paylaşılır.

Fikir vermesi amacıyla; yurtdışı gönderileri genellikle aşağıdaki süreler içinde teslim olmaktadır. 

Avrupa:      Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Amerika :   Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Ortadoğu : Büyük şehirlere 1-4 gün içinde

Uzakdoğu: Büyük şehirlere  1-5 gün içinde (Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir.)


Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL, Usd ve Euro üzerinden yapılır. www.karakoygulluoglu.com  Sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.