x
Teslimat Koşulları

Teslimat şartları

Kurye hizmeti hafta içi 11:00 - 17:00, Cumartesi günleri 11:00 - 16:00 saatleri arasında verilmektedir. Pazar günleri kurye hizmeti verilmez. Gelen siparişler bir sonraki iş günü gönderilir. İstanbul'un birçok ilçesine 1-3 saat içinde teslimat yapılır. Karaköy'e uzak bazı semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir.  

Cumartesi günleri saat 16:00'dan sonra ve Pazar günleri Yemeksepeti.com'dan sipariş verebilirsiniz.
Yemeksepeti bazı semtlere teslimat yapar.
 

İstanbul sınırında olan bazı semt ve ilçeler olmak üzere; Şile, Silivri, Çatalca, Kumburgaz, Arnavutköy, Bolluca vb. konumlara kurye hizmeti verilmez.Kargo : Saat 16:15'den önce verilen siparişler Mng Kargo ile aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünlerin kargoda beklememesi için Cuma ve Cumartesi günleri gelen siparişler Pazartesi günü gönderilir. Siparişiniz yola çıktığı andan itibaren sms ile bilgilendirilirsiniz.

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır.)


Yurtdışı : Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir. 

Yurtdışı gönderileri genellikle aşağıdaki süreler içinde teslim olmaktadır. 

Avrupa:      Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Amerika :   Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Ortadoğu : Büyük şehirlere 1-4 gün içinde

Uzakdoğu: Büyük şehirlere  1-5 gün içinde (Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir.)


Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL, Usd ve Euro üzerinden yapılır. www.karakoygulluoglu.com  Sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.