sadsad x
asdasd

بقلاوة بالجوز

حصة:
السعر :
97,00 TL
خيارات مربع
الكمية:

الكمية

To Istanbul Courier
Posted by ( 12 TL )
Posted Abroad
opportunity
All of Turkey
Same Day Shipping ( 12 TL )
Your Private Notes or
Shipping and Gift Wrapping
الحملة
 • ميزات المنتج
 • خيارات الدفع
 • ان الجوزات الحلبية المنتجة بشكل خاص والمخصبة من ناحية اوميجـا -3 , والقادمــة من منطقة شبين قرة حصار تضيف مثالية الى لـذة البقلاوة بالجوز.

  عـــدد الشرائح : في 1 كيلوغرام كمتوسط  26-28 تحوي

  المحتويات : مسحوق السكر ,  ماء شرب , دقيق الحنطة . زبدة , جوز , نشأ الحنطـة , بيضـة , ملح طعـام

  فترة الصلاحية : 15 يوما بشرط الحفاظ عليها في اماكن باردة وجــافة .

  التسليمات

   

   اسطنبول

   تركيا

   خارج البلد

   ساعي بريد

   تسلم في خلال 3 ساعات

   بلا

   بلا

   كارجو

   تسلم في اليوم التالي

   تسلم في خلال1-2  

   تسلم في خلال 1-5 يوم

 • 1. İstanbul içi siparişim aynı günde teslim olur mu? Evet, Kurye ile Karaköy civarındaki semtlere ortalama 2 saat, uzaklığa göre diğer bölgelere 3-4 saate kadar teslim olur. Kurye hizmeti, Hafta içi: 11:00 – 17:00 Cumartesi 11:00 – 16:00 saatleri arasında verilir. Pazar günleriverilmez.Şehir sınırında bulunan bazı semtlere ve köylere kurye hizmeti verilmez.

  2. Siparişlerimi yurtdışına götüreceğim vakum paket yapabilir misiniz? Dağıtıma çıkan tüm siparişler için shrink paket yapılır. Baklavaya vakum işlemi yapılmaz.Baklava kutusunun etrafı ürün hazırlandıktan sonra ince bir jelatinle akmalara karşı kaplanır.Düz taşınmasını ve oda sıcaklığında durmasını tavsiye ederiz.

  3. Tepside kaç adet baklava var ve kaç kg? Fıstıklı ve cevizli baklava tepsileri 3 kg’a yakındır.Ortalama 78 dilim vardır.20-25 kişiye servis edilebilir.

  4. Siparişimi hediye olarak nasıl gönderebilirim, karşı tarafa fatura gider mi? Fatura alanina gönderici bilgilerini, teslimat alanina alıcının bilgilerini girmelisiniz.Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan basılı fatura kullanmaz. Fatura, göndericinin mail adresine dijital olarak gönderilir.

  5. Şehirler arası gönderilerde siparişim zarar görür mü? Hayır görmez. Koliler baklava kutularına özel tasarlanmıştır.Taşımadan kaynaklı ezilmiş ve dağılmış ürünün görselini paylaşmanız halinde yeni ürün ücretsiz gönderilmektedir.Ürünü teslim almış olsanız bile 

  6. Yurtdışına kaç günde teslim olur, gümrükle ilgili sorun çıkar mı? Avrupa ve Amerika bölgesinde büyük şehirlere 1-3 gün, Ortadoğu ve Asya’ya 3-4 gün aralığında teslimat yapılmaktadır.Avrupa’da birçok başkente 24 saatte teslimat yapılmaktadır.Teslimat süreleri operasyonel süreçlere göre değişebilir.Gönderilerde posta kodu bilgisi önemlidir.Gönderiler genel olarak Ortadoğu ve Amerika bölgesinde gümrüğe takılmaz.Avrupa bölgesinde ise nadir olarak takılır.İlgili ülkenin gümrük mevzuatına göre alıcıdan ekstra harç ya da vergi talep edilebilinir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.