sadsad x
asdasd

بقلاوة بالجوز

حصة:
السعر :
97,00 TL
خيارات مربع
الحملة
 • ميزات المنتج
 • خيارات الدفع
 • مايميز البقلاوة التركية انها متنوعة بالمذاق ومتعددة النكهات ، وهذا الامر يجعل الراغب في شراء بقلاوة تركية في اختيار بقلاوة بالمذق الذي يريد والنكهة التي يرغب . .  

  بقلاوة بالجوز من كاراكوي جوللوغلو إبداع بالطهي واتقان بالاعداد ودقة بالمواعيد ... 

  البقلاوة بالجوز الحلبي القادم من بلدة شبين قرة حصار في محافظة غيرسون ، الجوز هناك محصب بفن المزارع التركي يضيف مثالية ولذة الى البقلاوة بالجوز ... 

  المكونات : سكر  ، ماء ، دقيق  ، زبدة ، جوز ، نشأ ، بيض ، ملح .. 

  فترة الصلاحية 15 يوما ويُفصل الحفاظ عليها في اماكن باردة وجافة  

  اطلبها من موقعنا تجدها امام منزلك خلال ثلاث ساعات في اسطنبول ، واليوم الثاني اذا كنت داخل تركيا ، ومن 3 - 5 أيام 

 • 1. İstanbul içi siparişim aynı günde teslim olur mu? Evet, Kurye ile Karaköy civarındaki semtlere ortalama 2 saat, uzaklığa göre diğer bölgelere 3-4 saate kadar teslim olur. Kurye hizmeti, Hafta içi: 11:00 – 17:00 Cumartesi 11:00 – 16:00 saatleri arasında verilir. Pazar günleriverilmez.Şehir sınırında bulunan bazı semtlere ve köylere kurye hizmeti verilmez.

  2. Siparişlerimi yurtdışına götüreceğim vakum paket yapabilir misiniz? Dağıtıma çıkan tüm siparişler için shrink paket yapılır. Baklavaya vakum işlemi yapılmaz.Baklava kutusunun etrafı ürün hazırlandıktan sonra ince bir jelatinle akmalara karşı kaplanır.Düz taşınmasını ve oda sıcaklığında durmasını tavsiye ederiz.

  3. Tepside kaç adet baklava var ve kaç kg? Fıstıklı ve cevizli baklava tepsileri 3 kg’a yakındır.Ortalama 78 dilim vardır.20-25 kişiye servis edilebilir.

  4. Siparişimi hediye olarak nasıl gönderebilirim, karşı tarafa fatura gider mi? Fatura alanina gönderici bilgilerini, teslimat alanina alıcının bilgilerini girmelisiniz.Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan basılı fatura kullanmaz. Fatura, göndericinin mail adresine dijital olarak gönderilir.

  5. Şehirler arası gönderilerde siparişim zarar görür mü? Hayır görmez. Koliler baklava kutularına özel tasarlanmıştır.Taşımadan kaynaklı ezilmiş ve dağılmış ürünün görselini paylaşmanız halinde yeni ürün ücretsiz gönderilmektedir.Ürünü teslim almış olsanız bile 

  6. Yurtdışına kaç günde teslim olur, gümrükle ilgili sorun çıkar mı? Avrupa ve Amerika bölgesinde büyük şehirlere 1-3 gün, Ortadoğu ve Asya’ya 3-4 gün aralığında teslimat yapılmaktadır.Avrupa’da birçok başkente 24 saatte teslimat yapılmaktadır.Teslimat süreleri operasyonel süreçlere göre değişebilir.Gönderilerde posta kodu bilgisi önemlidir.Gönderiler genel olarak Ortadoğu ve Amerika bölgesinde gümrüğe takılmaz.Avrupa bölgesinde ise nadir olarak takılır.İlgili ülkenin gümrük mevzuatına göre alıcıdan ekstra harç ya da vergi talep edilebilinir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.