sadsad x
asdasd

Metal Kutuda Karışık Baklava

Paylaş:
Fiyat :
123,00 TL
Kutu Seçenekleri
İstanbul içi Kurye
ile Gönderim (12 TL)
Yurt Dışına Gönderim
fırsatı
Türkiye’nin her
yerine kargo gönderimi (12 TL)
Özel Notunuz veya
Hediye Paketi ile Gönderim
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fıstıklı Baklava, Cevizli Baklava, Fıstıklı Nadir Dolama, Fıstıklı Dürüm, Cevizli Saray Sarması, bir kutuda özlediğiniz Karaköy Güllüoğlu lezzetleri bir arada...
   
  Kutu içindeki çeşitler: Fıstıklı Baklava, Cevizli Baklava, Fıstıklı Nadir Dolama, Fıstıklı Dürüm, Cevizli Saray Sarması
   
   

  İçerik: Toz şeker, içme suyu, buğday unu, sade yağ, antep fıstık içi, buğday nişastası, yumurta, sofra tuzu

   

   

  Raf ömrü, serin ve kuru yerde saklamak koşulu ile 15 gündür.

   

   

  Kurye hizmeti hafta içi 11:00 - 18:30, Cumartesi günleri 11:00-15:30 saatleri arasında verilmektedir. Pazar günleri kurye hizmeti verilmez. Gelen siparişler bir sonraki iş günü gönderilir. İstanbul'un birçok ilçesine ortalama 1-3 saat içinde teslimat yapılır. Karaköy'e uzak bazı semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir.  

  İstanbul sınırında olan  Kilyos, Şile, Silivri, Selimpaşa, Çatalca, Kumburgaz, Arnavutköy, Bolluca, Haraçcı vb. konumlara kurye hizmeti verilmez.

  Teslimat :

   

   

  İstanbul

  Türkiye

  Yurtdışı

  Kurye

   3 Saat içinde teslim 

  Yok

  Yok

  Kargo

  Ertesi gün teslim 

  1-3 günde teslim

   1-5 günde teslim

 • 1. İstanbul içi siparişim aynı günde teslim olur mu? Evet, Kurye ile Karaköy civarındaki semtlere ortalama 2 saat, uzaklığa göre diğer bölgelere 3-4 saate kadar teslim olur. Kurye hizmeti, Hafta içi: 11:00 – 17:00 Cumartesi 11:00 – 16:00 saatleri arasında verilir. Pazar günleriverilmez.Şehir sınırında bulunan bazı semtlere ve köylere kurye hizmeti verilmez.

  2. Siparişlerimi yurtdışına götüreceğim vakum paket yapabilir misiniz? Dağıtıma çıkan tüm siparişler için shrink paket yapılır. Baklavaya vakum işlemi yapılmaz.Baklava kutusunun etrafı ürün hazırlandıktan sonra ince bir jelatinle akmalara karşı kaplanır.Düz taşınmasını ve oda sıcaklığında durmasını tavsiye ederiz.

  3. Tepside kaç adet baklava var ve kaç kg? Fıstıklı ve cevizli baklava tepsileri 3 kg’a yakındır.Ortalama 78 dilim vardır.20-25 kişiye servis edilebilir.

  4. Siparişimi hediye olarak nasıl gönderebilirim, karşı tarafa fatura gider mi? Fatura alanina gönderici bilgilerini, teslimat alanina alıcının bilgilerini girmelisiniz.Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan basılı fatura kullanmaz. Fatura, göndericinin mail adresine dijital olarak gönderilir.

  5. Şehirler arası gönderilerde siparişim zarar görür mü? Hayır görmez. Koliler baklava kutularına özel tasarlanmıştır.Taşımadan kaynaklı ezilmiş ve dağılmış ürünün görselini paylaşmanız halinde yeni ürün ücretsiz gönderilmektedir.Ürünü teslim almış olsanız bile 

  6. Yurtdışına kaç günde teslim olur, gümrükle ilgili sorun çıkar mı? Avrupa ve Amerika bölgesinde büyük şehirlere 1-3 gün, Ortadoğu ve Asya’ya 3-4 gün aralığında teslimat yapılmaktadır.Avrupa’da birçok başkente 24 saatte teslimat yapılmaktadır.Teslimat süreleri operasyonel süreçlere göre değişebilir.Gönderilerde posta kodu bilgisi önemlidir.Gönderiler genel olarak Ortadoğu ve Amerika bölgesinde gümrüğe takılmaz.Avrupa bölgesinde ise nadir olarak takılır.İlgili ülkenin gümrük mevzuatına göre alıcıdan ekstra harç ya da vergi talep edilebilinir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.