sadsad x
asdasd

بقلاوة سادة

حصة:
السعر :
69,00 TL
خيارات مربع
الحملة
 • ميزات المنتج
 • خيارات الدفع
 • يتزاحم عشاق البقلاوة امام مطعم كاركوي جوللوغلو لشراء هذه الحلوى اللذيذة للسمعة التي يتمتع بها ، فحلوياته التركية تعرف من مظهرها الجميل والمرتب ، ومن غنى تنوعها الموجودة لديهم ، وأهم هذه الحلويات هي البقلاوة بكل أنواعها وأصنافها...

  البقلاوة السادة لاتختلف عن البقلاوات الاخرى ، التي بالفستق والجوز وغيرها ، الاهم من كل ذلك ان بقلاوة كاراكوي جوللوغلو لذيذة ومذاقها لاينسى ..

  بقلاوة تركي سادة خالية من المكسرات

  المكونات : سكر مطحون ، ماء شرب ، بيض ، طحين دقيق ، زبدة ، حليب ، نشاء ، سميد ، ملح

  تحفظ في اماكن جافة وباردة

  اطلبها من موقعنا تجدها عندك خلال

  بقلاوة بالفستق الجاف 6

 • 1. İstanbul içi siparişim aynı günde teslim olur mu? Evet, Kurye ile Karaköy civarındaki semtlere ortalama 2 saat, uzaklığa göre diğer bölgelere 3-4 saate kadar teslim olur. Kurye hizmeti, Hafta içi: 11:00 – 17:00 Cumartesi 11:00 – 16:00 saatleri arasında verilir. Pazar günleriverilmez.Şehir sınırında bulunan bazı semtlere ve köylere kurye hizmeti verilmez.

  2. Siparişlerimi yurtdışına götüreceğim vakum paket yapabilir misiniz? Dağıtıma çıkan tüm siparişler için shrink paket yapılır. Baklavaya vakum işlemi yapılmaz.Baklava kutusunun etrafı ürün hazırlandıktan sonra ince bir jelatinle akmalara karşı kaplanır.Düz taşınmasını ve oda sıcaklığında durmasını tavsiye ederiz.

  3. Tepside kaç adet baklava var ve kaç kg? Fıstıklı ve cevizli baklava tepsileri 3 kg’a yakındır.Ortalama 78 dilim vardır.20-25 kişiye servis edilebilir.

  4. Siparişimi hediye olarak nasıl gönderebilirim, karşı tarafa fatura gider mi? Fatura alanina gönderici bilgilerini, teslimat alanina alıcının bilgilerini girmelisiniz.Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan basılı fatura kullanmaz. Fatura, göndericinin mail adresine dijital olarak gönderilir.

  5. Şehirler arası gönderilerde siparişim zarar görür mü? Hayır görmez. Koliler baklava kutularına özel tasarlanmıştır.Taşımadan kaynaklı ezilmiş ve dağılmış ürünün görselini paylaşmanız halinde yeni ürün ücretsiz gönderilmektedir.Ürünü teslim almış olsanız bile 

  6. Yurtdışına kaç günde teslim olur, gümrükle ilgili sorun çıkar mı? Avrupa ve Amerika bölgesinde büyük şehirlere 1-3 gün, Ortadoğu ve Asya’ya 3-4 gün aralığında teslimat yapılmaktadır.Avrupa’da birçok başkente 24 saatte teslimat yapılmaktadır.Teslimat süreleri operasyonel süreçlere göre değişebilir.Gönderilerde posta kodu bilgisi önemlidir.Gönderiler genel olarak Ortadoğu ve Amerika bölgesinde gümrüğe takılmaz.Avrupa bölgesinde ise nadir olarak takılır.İlgili ülkenin gümrük mevzuatına göre alıcıdan ekstra harç ya da vergi talep edilebilinir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.