sadsad x
asdasd

بقلاوة بالفستق مربعة

حصة:
السعر :
141,00 TL
خيارات مربع
ملاحظة
:
الحملة
 • ميزات المنتج
 • خيارات الدفع
 • طبق بقلاوة مربعة بالفستق

  تتميز البقلاوة عند غمس الشوكة فيها ، الجيدة يسمع صوت موسيقى ممتع قبل بلعها ، هذا الصوت يدل على رقة العجين وعلى جودة طهوها لهذا السبب كل ماكان العجين رقيق كل ماكانت البقلاوة تحمل لذة أذكى ، وخصوصا بقلاوة بالفستق المربعة ...


  طبق بقلاوة بالفستق المربعة لذيذة مكونة من عجينة خفيفة محشوة بالفستق الحلبي الرائع من كاركوي جوللوغلو..

  المكونات : السكر المحبب ، مياه الشرب ، دقيق ، الجوز العادي ، نشاء ، بيض ، ملح

  مدة الصلاحية 15 يوما على ان تبقى في مكان بارد وجاف
  طبق بقلاوة مربعة بالفستق يصل الى إليك عبر موقعنا بشكل سريع الى كل دول العالم خلال فترة لاتقل عن اربعة ايام ولاتتجاوز ستة ايام ...

 • 1. İstanbul içi siparişim aynı günde teslim olur mu? Evet, Kurye ile Karaköy civarındaki semtlere ortalama 2 saat, uzaklığa göre diğer bölgelere 3-4 saate kadar teslim olur. Kurye hizmeti, Hafta içi: 11:00 – 17:00 Cumartesi 11:00 – 16:00 saatleri arasında verilir. Pazar günleriverilmez.Şehir sınırında bulunan bazı semtlere ve köylere kurye hizmeti verilmez.

  2. Siparişlerimi yurtdışına götüreceğim vakum paket yapabilir misiniz? Dağıtıma çıkan tüm siparişler için shrink paket yapılır. Baklavaya vakum işlemi yapılmaz.Baklava kutusunun etrafı ürün hazırlandıktan sonra ince bir jelatinle akmalara karşı kaplanır.Düz taşınmasını ve oda sıcaklığında durmasını tavsiye ederiz.

  3. Tepside kaç adet baklava var ve kaç kg? Fıstıklı ve cevizli baklava tepsileri 3 kg’a yakındır.Ortalama 78 dilim vardır.20-25 kişiye servis edilebilir.

  4. Siparişimi hediye olarak nasıl gönderebilirim, karşı tarafa fatura gider mi? Fatura alanina gönderici bilgilerini, teslimat alanina alıcının bilgilerini girmelisiniz.Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan basılı fatura kullanmaz. Fatura, göndericinin mail adresine dijital olarak gönderilir.

  5. Şehirler arası gönderilerde siparişim zarar görür mü? Hayır görmez. Koliler baklava kutularına özel tasarlanmıştır.Taşımadan kaynaklı ezilmiş ve dağılmış ürünün görselini paylaşmanız halinde yeni ürün ücretsiz gönderilmektedir.Ürünü teslim almış olsanız bile 

  6. Yurtdışına kaç günde teslim olur, gümrükle ilgili sorun çıkar mı? Avrupa ve Amerika bölgesinde büyük şehirlere 1-3 gün, Ortadoğu ve Asya’ya 3-4 gün aralığında teslimat yapılmaktadır.Avrupa’da birçok başkente 24 saatte teslimat yapılmaktadır.Teslimat süreleri operasyonel süreçlere göre değişebilir.Gönderilerde posta kodu bilgisi önemlidir.Gönderiler genel olarak Ortadoğu ve Amerika bölgesinde gümrüğe takılmaz.Avrupa bölgesinde ise nadir olarak takılır.İlgili ülkenin gümrük mevzuatına göre alıcıdan ekstra harç ya da vergi talep edilebilinir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.