x

Tek Dilim Fıstıklı Kuru Baklava 10 Adet
  • Tek Dilim Fıstıklı Kuru Baklava 10 Adet
  • Tek Dilim Fıstıklı Kuru Baklava 10 Adet
Sertifikalar :
Tek Dilim Fıstıklı Kuru Baklava 10 Adet
45,00 TL
- Adet +
Sepete Ekle
 

1. İstanbul içi siparişim aynı günde teslim olur mu?

Evet, Kurye ile Karaköy civarındaki semtlere ortalama 2 saat, uzaklığa göre diğer bölgelere 3-4 saate kadar teslim olur. Kurye hizmeti, Hafta içi: 11:00 – 17:00 Cumartesi 11:00 – 16:00 saatleri arasında verilir. Pazar günleriverilmez.Şehir sınırında bulunan bazı semtlere ve köylere kurye hizmeti verilmez.

2. Siparişlerimi yurtdışına götüreceğim vakum paket yapabilir misiniz?

Dağıtıma çıkan tüm siparişler için shrink paket yapılır. Baklavaya vakum işlemi yapılmaz.Baklava kutusunun etrafı ürün hazırlandıktan sonra ince bir jelatinle akmalara karşı kaplanır.Düz taşınmasını ve oda sıcaklığında durmasını tavsiye ederiz.

3. Tepside kaç adet baklava var ve kaç kg?

Fıstıklı ve cevizli baklava tepsileri 3 kg’a yakındır.Ortalama 78 dilim vardır.20-25 kişiye servis edilebilir.

4. Siparişimi hediye olarak nasıl gönderebilirim, karşı tarafa fatura gider mi?

Fatura alanina gönderici bilgilerini, teslimat alanina alıcının bilgilerini girmelisiniz.Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan basılı fatura kullanmaz. Fatura, göndericinin mail adresine dijital olarak gönderilir.

5. Şehirler arası gönderilerde siparişim zarar görür mü?

Hayır görmez. Koliler baklava kutularına özel tasarlanmıştır.Taşımadan kaynaklı ezilmiş ve dağılmış ürünün görselini paylaşmanız halinde yeni ürün ücretsiz gönderilmektedir.Ürünü teslim almış olsanız bile 

6. Yurtdışına kaç günde teslim olur, gümrükle ilgili sorun çıkar mı?

Avrupa ve Amerika bölgesinde büyük şehirlere 1-3 gün, Ortadoğu ve Asya’ya 3-4 gün aralığında teslimat yapılmaktadır.Avrupa’da birçok başkente 24 saatte teslimat yapılmaktadır.Teslimat süreleri operasyonel süreçlere göre değişebilir.Gönderilerde posta kodu bilgisi önemlidir.Gönderiler genel olarak Ortadoğu ve Amerika bölgesinde gümrüğe takılmaz.Avrupa bölgesinde ise nadir olarak takılır.İlgili ülkenin gümrük mevzuatına göre alıcıdan ekstra harç ya da vergi talep edilebilinir.
 
10 Adet Tek Dilim Fıstıklı Kuru Baklava 
 
Özel davetlerde ve etkinliklerde konuklarınıza ikram edebileceğiniz eşsiz ve pratik bir lezzet. 


Serin ve kuru yerde muhafaza edildiğinde 30 gün rayihasını koruyan Kuru baklavalar, özel ambalajı ile yurt dışından da çok talep görüyor.


İçerik: Toz şeker, içme suyu, buğday unu, sade yağ, antep fıstık içi, buğday nişastası, yumurta, sofra tuzu

 

Raf ömrü, serin ve kuru yerde saklamak koşulu ile 30 gündür

 
 * Kurye hizmeti hafta içi 11:00 - 18:45, Cumartesi günleri 11:00 - 16:00 saatleri arasında verilmektedir. Pazar günleri kurye hizmeti verilmez. Bu saatlerin dışında Yemeksepeti ya da Getir uygulaması üzerinden sipariş verebilirsiniz. Karaköy’e uzak semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir.

 

** İstanbul dışı siparişler hafta içi saat 16:15'a kadar aynı gün kargoya verilir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri verilen İstanbul dışı siparişler Pazartesi günü işleme koyulur. Bazı kırsal bölgelere kargo firması haftanın belli günleri teslimat yapabilir.