sadsad x
asdasd

Diabak with Pistachio

Share:
Price :
127.00 TL
Box Options
Campaign
 • Features
 • Payment Options
 • FOR DIABETICS

  "Diabak Light Baklava, is a product “aimed for a special diet”

  designed for diabetes patients and the people on a diet."

  DİABAK

  •As a result of the glucose tolerance test (GTT) applied among 18 healthy volunteers by Istanbul University Çapa Faculty of Medicine Internal Diseases

  Department, a report dated 25 May 1999 for acknowledging that Diabak is a

  appropriate food for weight loosing diets (obesity treatment), diabetic diets

  and cardiology diets.

  •It is observed that Diabak does not have any negative effect on the diabetes patients according to the results obtained from the various types of

  diabetic members eating Diabak in the traditional Diabetes Summer Camp by the Turkish Diabetes Organization in Kuşadası Kuştur Holiday Village in

  13-27 June 1999.

  •Stevia, as a natural sweetener, is used in Diabak Light Baklava.

  •Flour used in Diabak has low glisemic index in order to obtain lower the energy and carbohydrate amount available in the product.

  •The olive oil with omega-3 fatty acids addition produced specifically for Diabak is used.

  •Mineral salt enriched with magnesium which contains 43% less sodium as compared to the normal salt was used.

  •It is also enriched with diet fibers.

  •Consumption under doctor control is recommended.

  •Recommended daily consumption amount is 3 slices at most.

  •Excessive consumption may cause laxative effect.

  •Günlük 2000 kalori ihtiyacı esas alınarak hesaplanmıştır.

  Diabak’ın 19.07.1999 tarih ve 34-00053-00001-9 sayılı gıda üretim sertifikası.

  •It is caculated based on the daily 2000 calories.

  Food manufacturing certificate no. 34-00053-00001-9 dated 19.07.1999 by Diabak.

  Shelf life is 15 days, please keep in cool and dry place

   

   

  Deliveries :

   

   

  Istanbul

  Turkey

  Abroad

  Courier

   In 3 Hourse *

  No

  No

  Cargo

  Next day **

  In 1-2 days

   In 1-5 days

 • 1. İstanbul içi siparişim aynı günde teslim olur mu? Evet, Kurye ile Karaköy civarındaki semtlere ortalama 2 saat, uzaklığa göre diğer bölgelere 3-4 saate kadar teslim olur. Kurye hizmeti, Hafta içi: 11:00 – 17:00 Cumartesi 11:00 – 16:00 saatleri arasında verilir. Pazar günleriverilmez.Şehir sınırında bulunan bazı semtlere ve köylere kurye hizmeti verilmez.

  2. Siparişlerimi yurtdışına götüreceğim vakum paket yapabilir misiniz? Dağıtıma çıkan tüm siparişler için shrink paket yapılır. Baklavaya vakum işlemi yapılmaz.Baklava kutusunun etrafı ürün hazırlandıktan sonra ince bir jelatinle akmalara karşı kaplanır.Düz taşınmasını ve oda sıcaklığında durmasını tavsiye ederiz.

  3. Tepside kaç adet baklava var ve kaç kg? Fıstıklı ve cevizli baklava tepsileri 3 kg’a yakındır.Ortalama 78 dilim vardır.20-25 kişiye servis edilebilir.

  4. Siparişimi hediye olarak nasıl gönderebilirim, karşı tarafa fatura gider mi? Fatura alanina gönderici bilgilerini, teslimat alanina alıcının bilgilerini girmelisiniz.Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan basılı fatura kullanmaz. Fatura, göndericinin mail adresine dijital olarak gönderilir.

  5. Şehirler arası gönderilerde siparişim zarar görür mü? Hayır görmez. Koliler baklava kutularına özel tasarlanmıştır.Taşımadan kaynaklı ezilmiş ve dağılmış ürünün görselini paylaşmanız halinde yeni ürün ücretsiz gönderilmektedir.Ürünü teslim almış olsanız bile 

  6. Yurtdışına kaç günde teslim olur, gümrükle ilgili sorun çıkar mı? Avrupa ve Amerika bölgesinde büyük şehirlere 1-3 gün, Ortadoğu ve Asya’ya 3-4 gün aralığında teslimat yapılmaktadır.Avrupa’da birçok başkente 24 saatte teslimat yapılmaktadır.Teslimat süreleri operasyonel süreçlere göre değişebilir.Gönderilerde posta kodu bilgisi önemlidir.Gönderiler genel olarak Ortadoğu ve Amerika bölgesinde gümrüğe takılmaz.Avrupa bölgesinde ise nadir olarak takılır.İlgili ülkenin gümrük mevzuatına göre alıcıdan ekstra harç ya da vergi talep edilebilinir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.