Börek Çeşitleri

Türk kahvaltı kültürünün vazgeçilmez lezzetlerden biri de börek çeşitleri oluyor. Böreklerde farklı malzemeler kullanılarak çeşitlendirilebiliyor. Özel günlerde sevdiklerinize sunabileceğiniz enfes bir seçenek haline geliyor. Karaköy Güllüoğlu börekleri, incecik yufkasıyla ve mis gibi kokusuyla börek severleri mest ediyor. Ağızda dağılan yapısıyla damakları şenlendiren börek çeşitleri, kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzeti olarak görülüyor. Haşlanmış yufka katları arasına çeşidine göre harcı eklenerek fırınlanan börek, daha sonrasında servis ediliyor. Karaköy Güllüoğlu’nun sunduğu lezzetler arasında Peynirli Su Böreği, Kıymalı Kol Böreği, Ispanaklı Su Böreği, Kıymalı Su Böreği çeşitleri yer alıyor. Enfes lezzetler özenle hazırlanarak her gün taze olarak sizlere sunuluyor. Siz de kahvaltıda bu nefis lezzetlere ulaşmak istiyorsanız online satın alma sayfamız üzerinden börek sipariş verebilirsiniz. Börek çeşitleri arasından seçeceğiniz ürünün tadına doyamayacaksınız. Karaköy Güllüoğlu’nun enfes börek çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 

  • Peynirli Su Böreği
  • Kıymalı Kol Böreği
  • Ispanaklı Su Böreği
  • Kıymalı Su Böreği

Ağızda Dağılan Karaköy Güllüoğlu Peynirli Su Böreği Şimdi Kapınıza Geliyor

Peynirin enfes tadı su böreğinin özenle hazırlanan yufkalarıyla buluşuyor. Su böreği kahvaltıların ve öğle atıştırmalıkların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olarak sofralarda yerini alıyor. Özellikle peynirli Su Böreği, Türk mutfağında önemli tatlar arasında yer alıyor. Enfes görüntüsüyle, yufkasının inceliğiyle vazgeçilmez lezzeti olan Karaköy Güllüoğlu Su Böreği, içerisindeki peynir karışımıyla ustaların ellerinden börek severlere sunuluyor. Yufkalarla beraber harcın buluştuğu nefis peynirli su böreği, çıtırtısıyla damakları şenlendiriyor. Sevdiklerinizle kuracağınız sofrada peynirli su böreği çeşidine de yer vererek onları mutlu etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Online satın alma sayfamız üzerinden börek çeşitlerine ulaşarak börek sipariş verebilirsiniz. Ağızda dağılan ve yediğinizde tekrar yeme isteği uyandıran Peynirli Su Böreği lezzetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mis Gibi Kokusu İle Nefis Kıymalı Kol Böreği

Kıyma, böreklere lezzet katarak enfes bir seçenek oluşturuyor. Kol böreği, sevdiklerinize sunabileceğiniz güzel bir seçenek oluyor. Karaköy Güllüoğlu’nun Kıymalı Kol Böreği, içerisindeki kıymalı harcı ve ince katmanlarıyla enfes bir görünüm sunuyor. Sade yağın lezzetiyle buluşan malzemeler sayesinde Kıymalı Kol Böreği kahvaltı sofralarında sıklıkla tercih ediliyor. Hünerli ustaların ellerinden çıkan bu lezzet börek severlerin vazgeçilmez lezzeti oluyor. Çayın yanında misafirlerinize sunabileceğiniz bu lezzete ulaşmanın yolu çok kolay! Seçeceğiniz nefis kıymalı kol böreği siparişini dilediğiniz miktarda oluşturabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu web sayfasından ulaşabileceğiniz bu enfes tat aynı gün içerisinde kapınıza geliyor.

Enfes Görünümü İle Ispanaklı Su Böreği

Ispanak içerisinde bol miktarlarda E, C ve B vitamini barındırıyor. Aynı zamanda magnezyum, demir ve kalsiyum içeriyor. Bu sebeple ıspanağın besin değeri oldukça yüksek oluyor. Ispanak börek çeşitlerinde de sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak yer almaktadır. Böreğin içinde kullanılacak olan ıspanak harcı özenle yapılıyor. Taze ıspanak, soğan ve baharatlarla hazırlanan iç harcı sayesinde Karaköy Güllüoğlu’nun Ispanaklı Su Böreği, sevilen lezzetler arasında bulunuyor. Ispanağın faydasıyla böreğin lezzetini bir araya getiren Ispanaklı Su Böreği, enfes görünümüyle börek severlerin tercihleri arasında yer alıyor. Limonata ya da çay ile birlikte tüketebileceğiniz bu lezzeti misafirlerinize de sunabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfasından ıspanaklı börek siparişi oluşturarak aynı gün içerisinde sofranızda bu lezzete yer verebilirsiniz.  

İncecik Açılmış Yufkası İle Kıymalı Su Böreği

Çeşit çeşit ürünlerle hazırlanan su böreğinin kıymalı çeşidi de bulunuyor. Kıymanın enfes lezzeti ile su böreğinin çıtırtısı bir araya geliyor. Taze ve ince yufkaların, kıyma, maydanoz ve baharat karışımıyla buluşması sonucunda ortaya nefis Karaköy Güllüoğlu’nun Kıymalı Su Böreği, börek severlerin gözdesi oluyor. Güne güzel başlamanızı sağlayacak olan Kıymalı Su Böreği, kahvaltılarınızın vazgeçilmez lezzeti olacak. Aynı zamanda misafirlerinize özel günlerde ikram etmek için güzel bir seçenek olarak sunuluyor. Çayın ya da limonatanın yanında incecik açılmış yufkasıyla sunulan kıymalı su böreğini tercih edebilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu’nun online satın almak sayfası üzerinden vereceğiniz Kıymalı Su Böreği siparişi ile aynı gün kapınızda olacak bu lezzete kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Börek Fiyatları

Böreklerin çeşitleri içerisindeki harç malzemesine göre oluşturuluyor. Börek fiyatı istenilen böreğin çeşidine ve gramajına göre farklılık göstermektedir. Çayın yanında lezzetine varacağınız Karaköy Güllüoğlu börek çeşitleri olan Peynirli, Ispanaklı, Kıymalı Su Böreği ve Kıymalı Kol Böreği çeşitleri bulunuyor. Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfasından dilediğiniz lezzete ulaşabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz çeşitte ve kilogramda börek sipariş verebilirsiniz. Her lezzetle hazırlanan nefis börek çeşitlerine kolaylıkla ulaşmanın tadına varın!

Karaköy Güllüoğlu Böreklerinin Özellikleri

Börekler kat kat açılan yufkalardan oluşuyor. İlk ısırıktaki çıtırtısıyla mest ediyor. Karaköy Güllüoğlu’nda bulabileceğiniz Peynirli, Ispanaklı, Kıymalı Su Böreği ve Kıymalı Kol Böreği çeşitlerinin özellikleri içerisinde bulunan malzemelerin tazeliğinin yanında ince açılmış yufkalardan oluşmasıdır. Tek tek açılan yufkalar arasına özenle hazırlanan malzeme yerleştiriliyor. Fırından pişen bu lezzetin üst katmanında enfes bir çıtırtı oluşuyor. Kahvaltı sofralarını süsleyen börekler mis gibi kokusuyla damakları şenlendiriyor. İçerisinde kullanılan malzemelerin tazeliğini koruması için özenle hazırlanarak sizlere servis ediliyor. Karaköy Güllüoğlu’nun bu enfes börek çeşitlerine her gün taze bir şekilde ulaşabilir, lezzete doyabilirsiniz. Online satın alma sayfası üzerinden börek çeşitlerini görüntüleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Böreklerimizin Yapılışı ve Hazırlanışı

Böreklerin hazırlanışı çeşidine göre farklılık gösterebilir. İçerisinde kullanılacak olan harç malzemesi özenle hazırlanarak börek ile bütünleşmesi için hazır hale getirilir. Dillere destan tadıyla bilinen Karaköy Güllüoğlu börekleri, deneyimli ustaların ellerinde şekilleniyor. Sade yağın lezzetiyle oluşan böreklerin harcı incecik açılan yufkalarla birleşiyor. Fırında renklenen börek çeşitleri kahvaltıda güne iyi başlanmak isteyenlerin seçeneği oluyor. Kahvaltı sofralarında sevdiklerinizle sohbetinize eşlik ediyor. Bu enfes börek çeşitlerine sofranızda yer vermek istiyorsanız online satın alma sayfamız üzerinden dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Özel günlerde, kahvaltılarda ya da misafirlerinize ikram etmek için börek çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Özenle usta ellerde hazırlanan börekler sizlere sunuluyor. Her damak tadına hitap edecek şekilde üretilen nefis börek siparişini verebilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu’ndan lezzetlerinden Peynirli Su Böreği, Kıymalı Kol Böreği, Ispanaklı Su Böreği, Kıymalı Su Böreği çeşitlerine ulaşmak online satın alma sayfasından dilediğiniz çeşit ve miktarı seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. 50 kg üstü, kurumsal ve özel siparişler için [email protected] adresine mail atarak sevdikleriniz ve çevrenizle böreklerin enfes lezzetine varabilirsiniz.

Börek Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Karaköy Güllüoğlu’nun kahvaltılara eşlik eden enfes lezzetleri, Peynirli Su Böreği, Kıymalı Kol Böreği, Ispanaklı Su Böreği, Kıymalı Su Böreği çeşitlerine online satın alma sayfasından ulaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Leziz böreklerin tadına ulaşmak için kurye teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Özenle oluşturulan börek çeşitleri günlük olarak üretilerek sizlere sunuluyor. Usta ellerde şekillenen börek çeşitlerine ulaşmak kolay olmaktadır. Böreklerin içerisinde yer alan malzemelerin tazeliğini koruması açısından kargo teslimatı yapılmamaktadır. Kurye teslimatı ile vereceğiniz börek siparişi aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak, lezzetin tadına varmanızı sağlayacak. Bu teslimat seçeneği haftanın her günü uygulanabilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR