Glutensiz Baklava Çeşitleri

Baklava uzun yıllardır sevilen ve ilgi gören Türk tatlıları arasında yer alıyor. Karaköy Güllüoğlu özel amaçlı beslenme ürünü olarak geliştirdiği Glutensiz Baklava ile çölyak hastaları için güzel bir seçenek oluşturuyor. Çölyak hastalığı gıdalarda bulunan gluten olarak adlandırılan proteine karşı hassasiyet oluşturmadan dolayı ortaya çıkıyor. Bu neden kişiler gluten içeren buğday, arpa ya da çavdar gibi besinler tüketememektir. Glutensiz Baklava çeşitleri özellikle çölyak hastaları ve glutensiz diyet yapanlar için özel olarak Karaköy Güllüoğlu tarafından geliştirilmiştir. İçeriğinde kullanılan malzemelerin özen seçilmesi ve ürünlerin düzenli olarak analizi sağlanmaktadır. Karaköy Güllüoğlu tarafından ‘özel beslenme amaçlı’ olarak sunulan Glutensiz Baklava çeşitleri arasında Fıstıklı ve Cevizli seçenekler bulunuyor. Çölyakla Yaşam Derneği ile yapılan çalışmalarla, tadımı yaptırılan bu ürünü rahatlıkla tüketmek mümkün oluyor. Cevizli ve Fıstıklı Glutensiz Baklava çeşitleri özel koşullarda hazırlanarak deneyimli personeller tarafından sizlere sunuluyor. Üretimi yapılırken klasik baklavalarda kullanılan malzemelerden ayrı tutularak güven ortamı oluşturuluyor. Karaköy Güllüoğlu’nun çölyak hastaları ve glutensiz beslenenler için oluşturduğu enfes çeşitler şu şekilde sıralanabilir:

  • Glutensiz Cevizli Baklava
  • Glutensiz Fıstıklı Baklava

Çölyak Hastaları ve Glutensiz Diyet Yapanlar İçin Nefis Cevizli Glutensiz Baklava

Çölyak hastaları ve glutensiz beslenenler için özel olarak üretilen Cevizli Glutensiz Baklava, hammaddeleri özenle seçilerek oluşturuluyor. İçerisinde kullanılan un dışında diğer hammaddeleri ayrı şekilde tutulan Cevizli Glutensiz Baklava, güvenle hazırlanıyor. Karaköy Güllüoğlu’nun Cevizli Glutensiz Baklavası özel eğitim alan tecrübeli personel tarafından üretiliyor. Özellikle baklava seven çölyak hastalarının tüketimi için oldukça özen gösteriliyor. Cevizin lezzetiyle incecik yufkaların buluşmasından enfes bir lezzet ortaya çıkıyor. Cevizli Glutensiz Baklava çeşidine online satın alma sayfamız üzerinden ulaşarak dilediğiniz miktarda siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu tarafından geliştirilmiş tarifi ile Fıstıklı Glutensiz Baklava

Tadım yaptırılarak güvenilirliği sağlanan ve özel çalışmalar sonucunda ortaya çıkan Karaköy Güllüoğlu’nun özel baklavaları arasında Fıstıklı Glutensiz Baklava da yer alıyor. Özel olarak geliştirilmiş tarifiyle çölyak hastaları için nefis bir Fıstıklı Baklava seçeneği oluyor. Fıstıklı Glutensiz Baklava üretiminde ayrı servis ekipmanları kullanılarak özel eğitim alan personeller tarafından üretiliyor. İçerisindeki gluten miktarı kuru madde üzerinden 20mg/kg’ı geçmiyor. Fıstıklı Glutensiz Baklavayı çölyak hastaları ve glutensiz beslenenler lezzetle ve güvenle tüketebilmektedir. Servis alanın bile ayrı tutulduğu bu lezzete online satın alma sayfamız üzerinden de ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Çölyak hastası olan yakınınız ya da glutensiz beslenmesi gereken arkadaşlarınız varsa bu lezzeti onlarla da paylaşmanın tadına varabilirsiniz.

Glutensiz Baklava Fiyatları

Glutensiz Baklava çeşitleri çölyak hastaları ya da glutensiz beslenen kişilere özel olarak üretilmektedir. Karaköy Güllüoğlu’nun ‘özel beslenme amaçlı’ ürünleri arasında yer alan Fıstıklı ve Cevizli Glutensiz Baklava fiyatı ürünün kilogramına göre belirlenir. Karaköy Güllüoğlu’nun özel olarak sunduğu bu baklava çeşitlerine online satın alma sayfasından ulaşarak sipariş vermek mümkün oluyor. Glutensiz Baklava fiyatı, ürünün içerisinde kullanılan malzeme göre değişiklik gösteriyor. Ürünleri inceleyerek güvenle bu lezzeti tadabilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu Glutensiz Baklavalarının Özellikleri

Gluten hassasiyeti gösterenler ve çölyak hastaları için sunulan Karaköy Güllüoğlu’nun Glutensiz Baklavaları özel olarak üretilmektedir. Glutensiz Baklavaların en önemli özelliği, kullanılan malzemelerin diğer baklava malzemelerinden ayrı olarak tutulmasıdır. Geliştirilen tarifiyle baklavanın eşsiz lezzetini yaşatan Glutensiz Baklava, düzenli aralıklarla analiz ediliyor. Aynı zamanda ayrı depo ve özel üretim alanı bulunan Glutensiz Baklava, özel olarak eğitilen personeller tarafından sizlere sunuluyor. Böylelikle hem sağlığınızı korurken hem de nefis baklava lezzetini tatmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Glutensiz Baklavalarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

Çeşidine göre içerisinde kullanılan malzemelerin değişiklik gösterdiği Karaköy Güllüoğlu’nun nefis Glutensiz Baklavaları, ‘özel beslenme amaçlı’ olarak hazırlanıyor. Glutensiz Baklava içerisinde yer alacak olan malzeme özenle seçiliyor. Fıstıklı ve Cevizli seçenekleriyle nefis lezzetler oluşturuluyor. Bu hazırlama sürecinde Glutensiz ürünler için tepsi-spatula-bıçak gibi ekipmanları ayrı kullanılıyor. Böylelikle klasik baklavadan ayrılması sağlanıyor. Glutensiz Baklava, yapılışında malzemeler gluten toleransı olan ve çölyak hastaların tüketileceği şekilde seçilerek oluşturuluyor. Güvenle tüketilebileceğiniz bu lezzet eğitimli personeller tarafından üretilmektedir.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Glutensiz beslenen kişiler ya da çölyak hastaları bu lezzeti çok seviyor. Karaköy Güllüoğlu’nun özel tarifiyle özenle seçilerek yapılan Fıstıklı ve Cevizli Glutensiz Baklavaları özel kutularda, hediyelik baklava olarak sipariş verebilirsiniz. Bayramlarda ya da özel günlerde bu lezzeti sevdiklerinize de sunabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden ürünleri inceleyerek 50 kg üstü ürün satın alabilirsiniz. Kurumsal sipariş ve 50 kg üstü özel Glutensiz Baklava sipariş vermek isterseniz [email protected] adresi üzerinden iletişim kurarak siparişiniz oluşturabilirsiniz.

Glutensiz Baklava Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Glutensiz Baklava çeşitlerinden Fıstıklı ve Cevizli ürünleri online satın alma sayfamız üzerinden ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Glutensiz Baklava siparişinin teslimat seçenekleri arasında kurye teslimatı, kargo ve yurt dışı kargo yer almaktadır. Kurye teslimatı ile vereceğiniz Glutensiz Baklava siparişleri aynı gün içerisinde size ulaşmaktadır. Bu seçenek ile vereceğiniz siparişlerin teslimat süresi yoğunluğa ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilir. Kurye teslimatı ile verilen siparişler haftanın her gününü kapsamaktadır. Kargo seçeneğinde ise aynı gün içinde kargoya verilen Glutensiz Baklava çeşitleri, takibi yapılması için size sms yoluyla bilgi verilerek ulaştırılması sağlanmaktadır. Cuma, cumartesi ve pazar günleri Glutensiz Baklava’nın kalitesini kaybetmemesi için kargo teslimatı yapılmamaktadır. Bazı bölgelere kargo ve kurye teslimatı yapılmamaktadır. Online sayfamız üzerinden bu detaylara ulaşarak siparişinizi oluşturabilir ve bu lezzete ulaşmanın tadına varabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR