Fıstıklı Tepsi Baklava Çeşitleri

Fıstıklı Tepsi Baklava çeşitleri fıstıklı baklava çeşitlerini bir araya toplayarak sevdiklerinizle paylaşmanın tadına varmanızı sağlıyor. Karaköy Güllüoğlu’nun fıstıklı lezzetleri incecik baklavalık yufkalarla hazırlanıyor. Kat kat açılan yufkalar arasına serilen nefis Antep fıstığı ile baklavanın çeşidine göre şekil alıyor. Fıstıklı Tepsi Baklava çeşitleri arasında Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava, Fıstıklı Havuç Dilim Baklava, Fıstıklı Baklava, Fıstıklı Kare Baklava, Fıstıklı Kuru Baklava çeşitleri özel tepsilerde hazırlanarak servis ediliyor. Fıstıklı Tepsi Baklava çeşitleri, tepsi boyutuna, gramajına göre dilimleri de belirlenmiş oluyor. Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfası üzerinden Fıstıklı Tepsi Baklava çeşitlerine ulaşarak dilediğiniz çeşitte sipariş oluşturabilirsiniz. Kurye ya da kargo teslimat seçeneği ile sevdiklerinizle bu baklava çeşitlerine ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Fıstıklı Tepsi Baklava çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava Tepside 1.5 kg
  • Fıstıklı Havuç Dilim Baklava Tepside 1.8 kg
  • Fıstıklı Baklava Tepside 2.5 kg
  • Fıstıklı Kuru Baklava Tepside 2.5 kg
  • Fıstıklı Midye Baklava Tepside 2.8 kg

Çikolata, ceviz ve fıstığın tepside eşsiz buluşması: Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava

Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava Tepside 1.5 kg olarak sunulan Karaköy Güllüoğlu’nun bu lezzetinde çikolata, ceviz ve fıstık bir araya geliyor. İçerisinde Fıstıklı Dürüm, Çikolatalı Baklava, Cevizli Saray Sarması, Cevizli Burma, Midye Baklava, Gelin Bohçası bulunan bu tepsi birbirinden güzel lezzetleri bir arada tatmak isteyenlere özel hazırlanıyor. Yuvarlak tepsilerde sunulan bu enfes tatlar sizlerin beğenisine sunuluyor. Bayramlarda baklava şöleni yaşamak istiyorsanız Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava çeşidini tercih edebilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu online satış sayfası üzerinden bu ürünü inceleyebilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. İster kurye teslimat seçeneği ile aynı gün içerisinde bu lezzete ulaşabilir isterseniz kargo teslimatı ile dilediğiniz yerden bu lezzete varabilirsiniz.

İri Antep fıstıklarının leziz görüntüsüyle Tepside Fıstıklı Havuç Dilim Baklava

Dilimleriyle gözleri dolduran içerisindeki yeşil fıstığın görüntüsüyle iştah açan Fıstıklı Havuç Dilim Baklava, tepside özenle hazırlanıyor. 30 kat ince yufkadan oluşan bu lezzet bol Antep fıstığı barındırıyor. Klasik baklava çeşitlerinin dilimlerine göre kesim şeklinden dolayı daha büyük dilimlere sahip olan Tepside Fıstıklı Havuç Dilim Baklava, Karaköy Güllüoğlu kalitesiyle sizlere sunuluyor. Her açıdan görüntüsüyle göze hitap eden bu lezzet tezgahlarda yerini alıyor. Bayramlarda ve özel günlerde sıklıkla tercih edilen Fıstıklı Havuç Dilim Baklava misafirlerinizin gözde tatlısı oluyor. Karaköy Güllüoğlu’nun online satış sayfasından bu enfes lezzete ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Kurye teslimat seçeneği ile haftanın her günü Tepside Fıstıklı Havuç Dilim Baklava çeşidinin kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul dışı ve yurt dışından sipariş vermek istiyorsanız kargo teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Fıstıklı Tepsi Baklava Fiyatları

Fıstıklı Tepsi Baklava Fiyatları seçilen fıstıklı baklavanın çeşidine, gramajına, tepsinin büyüklüğüne göre farklılık gösteriyor. Karaköy Güllüoğlu lezzeti ve kalitesiyle öne çıkarak vazgeçilmez tatlar ortaya çıkarıyor. Fıstıklı Tepsi Baklava Fiyatı içerisinde kullanılan malzemenin türüne, seçilen ürünün porsiyonuna göre değişebilmektedir. Fıstıklı Tepsi Baklava Fiyatlarına online satış sayfamız üzerinden ulaşabilir, oradan sipariş vererek lezzete ulaşabilirsiniz. Özel günlerde ya da bayramlarda Fıstıklı Tepsi Baklava çeşitlerinden seçerek sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Çayı, kahvenin ya da limonatanın yanında tatlının keyfini çıkartabilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu Fıstıklı Tepsi Baklava Özellikleri

Karaköy Güllüoğlu Fıstıklı Tepsi Baklava, özel tepsilerde usta ellerde özenle hazırlanarak üretiliyor. Fıstıklı tatlı çeşitleri bir araya toplanarak tepsilerde özenle hazırlanıyor. İster dikdörtgen tepsiler ister yuvarlak tepsilerde sunulan bu lezzetlere istediğiniz miktarda ve çeşitte tepsi baklava siparişi vererek özel günlerinizde sevdiklerinizle paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Fıstıklı Tepsi Baklava özelliklerinden biri de tepsinin misafirlerimize hediye olarak verilmesidir. Tepside pişen lezzetler görüntüsünü bozulmadan eğitimli personeller tarafından servis edilir. Karaköy Güllüoğlu web sayfası üzerinden Fıstıklı Tepsi Baklava siparişlerine ulaşmak çok kolay oluyor. Sevdiklerinizle, akrabalarınızla ya da çevrenizle bu baklava çeşitlerini paylaşarak onları da mutlu etmenini keyfini yaşayabilirsiniz.

Fıstıklı Tepsi Baklavalarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

İncecik baklavalık yufkalarla hazırlanan ve fıstığın enfes tadıyla vazgeçilmez hale gelen Fıstıklı Tepsi Baklava özenle hazırlanıyor. Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bu enfes tatlar, özel tepsilerde servis ediliyor. Dikdörtgen ya da yuvarlak kutularda hazırlanan bu fıstıklı tatlılar tepsinin içerisinde doğal malzemelerden özenle oluşturuluyor. Her birinin hazırlanış şekli değişiklik gösteren Havuçlu Dilim Baklava, Özel Çikolatalı Fıstık Baklava, Fıstıklı Kare ve Kuru Baklava tepsi baklava çeşitlerine online satın alma sayfasından ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz miktarda oluşturacağınız siparişlerin kurye ve kargo teslimat seçenekleri bulunuyor. Böylelikle istediğiniz yerden bu lezzete ulaşmanın keyfini yaşarsınız. Özel günlerde ve bayramlarda sevdiklerinizle paylaşmak için Fıstıklı Tepsi Baklava çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Özel siparişlerde Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden seçeceğiniz fıstıklı baklava çeşitleriyle paketler oluşturarak, sevdiklerinizle paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Fıstıklı Tepsi Baklava çeşitleri arasında Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava, Fıstıklı Havuç Dilim Baklava, Fıstıklı Baklava, Fıstıklı Kare Baklava, Fıstıklı Kuru Baklava çeşitleri özel tepsilerde hazırlanarak sizlere servis ediliyor. Kurumsal olarak 50 kg ve üzeri alımlarda ve özel olarak oluşturacağınız Fıstıklı Tepsi Baklava siparişi [email protected] adresine mail olarak iletmeniz üzerine oluşturulur.

Fıstıklı Tepsi Baklava Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Fıstıklı Tepsi Baklava siparişinin kurye ve kargo teslimat seçenekleri bulunuyor. Haftanın her günü yapılan kurye teslimat seçeneği ile aynı gün içerisinde Fıstıklı Tepsi Baklava çeşidi kapınıza kadar geliyor. Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfası üzerinden Fıstıklı Tepsi Baklava siparişi vereceğiniz fıstıklı baklava ürünlerin kurye teslimat süresi ortalama 180 dakika olarak belirlenir. Hava durumundaki değişikliğe, gün içerisindeki yoğunluğa, trafik durumuna göre bu süre değişlik gösterebilir. Kurye çıkış saati 12:00’ sağlanır ve teslimat 19:00’a kadar tüm siparişler kuryeye teslim edilmektedir. Kurye ile gönderim haftanın her günü sağlanır. İstanbul dışından sipariş vermek istiyorsanız kargo teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Online satın alma sayfamız üzerinden dilediğiniz miktarda vereceğiniz Fıstıklı Tepsi Baklava siparişlerini günlük olarak üretilir. Kargo teslimatında ise 15:30’a kadar verilecek olan siparişler o gün içerisinde kargoya verilir ve sonrasında SMS ve e-posta bildirimi yapılmaktadır. Böylelikle kargoyu takip ederek size ne zaman ulaşacağına bakabilirsiniz. Kargo gönderimi ürünlerin tazeliğini koruması açısından Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yapılmamaktadır. Bu kargolama süreçleri ile lezzete ulaşmanın tadına varabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR