Tepsi Baklava Çeşitleri

Karaköy Güllüoğlu’nun birbirinden nefis baklavaları tepsilerde buluşuyor. Ustaların hünerli dokunuşlarıyla birlikte tecrübe bir araya gelince leziz tatlar ortaya çıkıyor. Tepsi Baklava Çeşitleri, baklava severler için enfes bir alternatif oluşturuyor. Görüntüsüyle göz kamaştıran bu lezzetler, özel tepsilerde hazırlanarak sizlere sunuluyor. Tepsi Baklava Çeşitleri kişinin isteğine göre çeşitlendiriliyor. Bu lezzeti ister sevdiklerinizle ister çevrenizle paylaşarak kaliteli tada ulaşabilirsiniz. Tepsi Baklava çeşitlerini, Tepside Cevizli Baklava, Tepside Fıstıklı Baklava, Tepside Fıstıklı Havuç Dilim Baklava, Tepside Fıstıklı Kare Baklava, Tepside Fıstıklı Kuru Baklava, Tepside Karışık Baklava, Tepside Özel Cevizli Baklava, Tepside Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava, Tepside Özel Fıstıklı Baklava, Tepside Özel Fıstıklı Cevizli Baklava olarak bulabilirsiniz. Özel günlerde, bayramlarda ya ada herhangi bir kutlamalarınızda tepsi baklava çeşitleri siparişi verebilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu’nun Tepsi Baklava çeşitlerine online satın alma sayfası üzerinden ulaşabilir, bu lezzetin tadına varabilirsiniz. Kurye ve kargo teslimat seçeneği bulunan Tepsi Baklava Çeşitleri sayesinden dilediğiniz yerden bu lezzete ulaşmak mümkün oluyor. Karaköy Güllüoğlu Tepsi Baklava Çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Tepside Cevizli Baklava
  • Tepside Fıstıklı Baklava
  • Tepside Fıstıklı Havuç Dilim Baklava
  • Tepside Fıstıklı Kare Baklava
  • Tepside Fıstıklı Kuru Baklava
  • Tepside Karışık Baklava
  • Tepside Özel Cevizli Baklava
  • Tepside Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava
  • Tepside Özel Fıstıklı Baklava
  • Tepside Özel Fıstıklı Cevizli Baklava

Nefis lezzetleri bir araya toplayan: Özel Fıstıklı Baklava Tepside

Karaköy Güllüoğlu’nun enfes fıstıklı lezzetleri bir araya toplanıyor. Sevdikleriniz ya da kalabalık çevrenizler paylaşabileceğiniz bu lezzet özenle hazırlanıyor. Yapılışına göre yufka kullanımı ve pişme süresi değişiklik gösteren bu tatlar size baklavayı daha da sevdirecek. Bu nefis tepsinin içeriğinde Karaköy Güllüoğlu’nun Fıstıklı Baklava, Fıstıklı Dürüm, Fıstıklı Midye Baklava, Cevizli Saray Sarması çeşitleri bulunuyor. Dilim adedi 46-48 aralığında olan Özel Fıstıklı Baklava Tepside çeşidi 18-20 kişilik olarak yuvarlak tepsilerde servis ediliyor. Bu enfes lezzetlere Karaköy Güllüoğlu’nun web sayfası üzerinden ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Özel Fıstıklı Baklava lezzetinin tepsideki sunumuyla sevdiklerinizi ve çevrenizi mutlu etmenin tadına varabilirsiniz.

Çikolata, ceviz ve fıstığın eşsiz buluşması: Özel Çikolatalı Fıstıklı Baklava Tepside

İçerisinde Karaköy Güllüoğlu’nun birçok lezzetini barındıran Özel Fıstıklı Baklava tepside sizlere sunuluyor. Hünerli ustaların ellerinde şekillenen, birçok kişinin severek tükettiği bu lezzetleri sevdiklerinizle paylaşabilir onların da bu tada erişmesine ortak olabilirsiniz. Özenle hazırlanan ver tepside servis edilen bu lezzetin içerisinde Fıstıklı Dürüm, Çikolatalı Baklava, Cevizli Saray Sarması, Cevizli Burma, Midye Baklava, Gelin Bohçası çeşitleri yer alıyor. Çikolata ve fıstıklı baklavaları bir arada tüketmek isteyenler için güzel bir seçenek oluşturuyor. Çayın, kahvenin ya da limonatanın yanında sohbetinize dahil oluyor. Karaköy Güllüoğlu’nun sizler için özel olarak oluşturduğu bu tepsideki lezzetlere online satın alma sayfası üzerinden inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Şöbiyet’in en güzel hali tepside sunuluyor: Özel Tepside Fıstıklı Şöbiyet

Usta ellerde şekillenen Antep fıstığı ve kaymağın buluşmasıyla ortaya çıkan Şöbiyet, Karaköy Güllüoğlu farkıyla sizlere sunuluyor. Özel tepside hazırlanan bu lezzeti sevdiklerinizle paylaşarak enfes tada ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Özel Tepsi Fıstıklı Şöbiyet çeşidi ortalama ağırlığı 1200 gram olarak gelmektedir. Tepsinin içerisinden 25-30 adet enfes şöbiyet bulunur. Tepsi ücretsiz olarak müşterilere hediye edilmektedir. Ürünün kalitesini ve tazeliğini koruması açısından yalnızca İstanbul içi kurye ile gönderilmektedir.

Tepsi Baklava Fiyatları

Tepsi Baklava Fiyatları tercih edilen baklava çeşidine ve gramajına göre değişiklik göstermektedir. Lezzeti ve kalitesiyle bilinen Karaköy Güllüoğlu Tepsi Baklava Fiyatı içerisinde kullanılan malzemeye, seçilen ürüne göre farklı olabilmektedir. Tepsi Baklava çeşitlerinde kullanılacak olan tepsi müşterilerimize hediye olarak verilmektedir. Tepsi Baklava Fiyatlarına online satış sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Verilen siparişlerde kurye ve kargo teslimat seçeneklerinden yararlanarak lezzete ulaşmanın keyfine varabilmeniz mümkün!

Karaköy Güllüoğlu Tepsi Baklavalarının Özellikleri

Karaköy Güllüoğlu Tepsi Baklavaları, özel tepsilerden özenle hazırlanarak sizlere sunuluyor. Hem leziz hem sevilen tatlı çeşitlerini bir araya topluyor. İstediğiniz miktarda ve çeşitte tepsi baklava siparişi vererek özel günlerinizde sevdiklerinizle paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Tepsi Baklava Özelliklerinden bir tanesi tepsinin misafirlerimize hediye olarak verilmesidir.  Tepside pişen lezzetler görüntüsünü bozmadan servis edilir. Bayramlarda sıklıkla tercih edilen Tepsi Baklava Çeşitleri özel günlerde de misafirlerinizle de  bu lezzeti paylaşmak için güzel bir fırsat oluşturmaktadır. Online satın alma sayfamız üzerinden seçeceğiniz Tepsi Baklava çeşidini inceleyebilir, içeriklerine bakabilirsiniz. İstediğiniz gramajda sipariş vererek lezzete kolaylıkla ulaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

1 tepsi baklava kaç kilo?

Karaköy Güllüoğlu’nun enfes lezzetlerinin bir araya geldiği Tepsi Baklavalar birçok kişinin tercihi oluyor. 1 tepsi baklava içeriğindeki kullanılan malzemeye göre (Antep fıstık içi, ceviz içi) kilosu da değişiklik gösterebiliyor. Aynı şekilde bir tepsi baklava fiyatı da buna göre belirleniyor. Bayramlarda, özel günlerde sevdiklerinize 1 tepsi baklava hediye ederek onları mutlu etmenin tadına varabilirsiniz.

Tepsi Baklavalarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

Tepsi baklavaların içerisinde yer alan çeşide göre hazırlanma şekli de değişiklik gösteriyor. İncecik yufkaların açılmasıyla ve içerisinde kullanılan en taze malzemelerle birçok kişinin tercihi oluyor. Usta ellerde hazırlanan ve tadıyla vazgeçilmez hale gelen tepsi baklavalar özenle hazırlanıyor. Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bu lezzetler, özel tepsilerde servis ediliyor. Tepsi içeriğinde istenilen miktarda ve çeşitte ürün yer alıyor. Tepsinin içerisindeki ürün miktarı, Fıstıklı, Cevizli ya da Çikolatalı lezzetler arasında seçilerek oluşturuluyor. Özel günlerde ve özellikle bayramlarda misafirlerinize ikram edebilmeniz için güzel bir seçenek oluyor. Tepsi Baklava çeşitlerine Karaköy Güllüoğlu web sayfamız üzerinden ulaşarak inceleyebilirsiniz.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Özel siparişlerde Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden seçeceğiniz baklava çeşitleriyle paketler oluşturarak, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Tepsi Baklava çeşitleri bayramlarda ve özel günlerde misafirlerinize dağıtabileceğiniz enfes bir seçenek oluyor. Kurumsal siparişlerde, 50 kg ve üzeri alımlarda ya da özel olarak oluşturacağınız Tepsi Baklava siparişi [email protected] adresine mail olarak iletmeniz üzerine oluşturulmaktadır. Fıstıklı, Cevizli ve Çikolatalı Baklava seçenekleriyle her tatlının keyfini yaşayabilir, sevdiklerinizle bu lezzeti paylaşabilirsiniz.

Tepsi Baklava Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Tepsi Baklava sipariş, online satın alma bölümünde kurye ve kargo teslimat seçenekleri bulunmaktadır. Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfası üzerinden Tepsi Baklava siparişi vereceğiniz ürünlerin kurye teslimat süresi ortalama 180 dakikadır. Hava durumundaki farklılıklara, gün içerisindeki yoğunluk, trafik durumuna göre bu süre değişlik gösterebilir. Kurye çıkış saati 12:00’ sağlanır ve teslimat 19:00’a kadar tüm siparişler kuryeye teslim edilmektedir. Kurye ile gönderim haftanın her günü sağlanmaktadır. Kargo teslimat ise 15:30’a kadar verilecek olan siparişler o gün içerisinde kargoya verilir ve sonrasında SMS ve e-posta bildirimi yapılmaktadır. Kargo gönderimi Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yapılmamaktadır. Bu süreçlerle baklava satın al işlemiş gerçekleşmiş olur. Dilediğiniz yerden Tepsi Baklava siparişi vererek bu lezzeti sevdiklerinizle de paylaşmanın tadına varabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR