Fındıklı Baklava Çeşitleri

Senelerdir değişmeyen tadıyla ve baklava çeşitleri ile ön plana çıkan Karaköy Güllüoğlu enfes lezzetler sunmaya devam ediyor. Birbirinden leziz Fındıklı Baklava çeşitleri 12 kat incecik yufkadan hazırlanarak sizlere sunuluyor. Fındığın faydasıyla baklavanın lezzeti bir araya geliyor. İri Giresun fındığı kullanılarak üretilen Fındıklı Baklava çeşitleri Fındıklı Nadir Dolama ve Sütlü Nuriye olarak servis ediliyor. Bol miktarda Giresun fındığı kullanılan Fındıklı Baklava çeşitlerinin tadı damaklarda kalıyor. Baklavanın pişirme süresi yapım şekline ve yufka sayısına göre değişiklik gösteriyor. Çayın, kahvenin ya da limonatanın yanında sohbetinize dahil oluyor. Enfes lezzetiyle sunulan Fındıklı Baklava çeşitlerine Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Hediyelik baklava ya da tepsi baklavalar gibi seçeneklerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özel günlerde, bayramlarda ya da doğum günlerinden Fındıklı Baklava çeşidini tercih ederek nefis lezzete doyabilmeniz mümkün oluyor. Fındıklı Baklava sipariş verirken bölge seçimi yaparak kurye ya da kargo teslimatından yararlanabilirsiniz. Böylelikle aynı gün içerisinde lezzete ulaşmanın keyfini yaşarsınız. Karaköy Güllüoğlu’nun Fındıklı Baklava çeşitleri şöyle sıralanabilir:

  • Fındıklı Nadir Dolama
  • Sütlü Nuriye

İsmini Nadir Güllü'den Alan Nadir Dolama

Lezzetinin yanında fındığın birçok faydası bulunuyor. Sağlık deposu olarak bilinen fındık, kanserden diyabete kadar birçok hastalık açısından fayda sağlıyor. Vitamin ve mineraller içeren fındık, tatlılarda ya da baklavada da tercih ediliyor. Karaköy Güllüoğlu’nun meşhur lezzetleri arasında bulunan ve ismini Nadir Güllü’den alan Fındıklı Nadir Dolama, Fındıklı Baklava çeşitleri arasında yer alıyor. İri Giresun fındıklarının 12 kat ince yufkayla buluşmasından ortaya çıkan Nadir Dolama’nın pişirme süresi diğer ürünlere göre farklılık gösteriyor. Dürüm şeklinde sarılarak şekil alan Fındıklı Nadir Dolama, Fındıklı Baklava sevenler için güzel bir alternatif oluyor. Fındıklı Nadir Dolama 170 derece pişirilerek tatlı severlerin sofralarını süslüyor. Bu enfes Fındıklı Nadir Dolama lezzetine ulaşmanın yolu çok kolay! Web sayfamız üzerinden vereceğiniz siparişle kurye teslimatı ile aynı gün kapınıza ulaşıyor. İstanbul dışından sipariş vermek istiyorsanız kargo teslimat seçeneği ile Fındıklı Nadir Dolama lezzetine ulaşabilirsiniz. Sevdikleriniz bu lezzeti paylaşabilir, tatlının en güzel halini tadabilirsiniz.

Dillere Destan Sütlü Nuriye'mizi Deneyimleyin

Karaköy Güllüoğlu efsanesi Sütlü Nuriye, içerisinde kullanılan fındıklar sayesinde leziz bir Fındıklı Baklava ziyafeti sunuyor. Hünerli ustaların ellerin çıkan bu lezzet, baklava çeşitleri arasında beğenilen bir lezzet halini alıyor. Fındıklı Baklava çeşitleri arasında yer alan Sütlü Nuriye, dillere destan bir tadı sizlerle buluşturuyor. Besin değeri yüksek olan fındığı sütle bir araya gelmesiyle Sütlü Nuriye lezzeti ortaya çıkıyor. Özel günlerde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz Sütlü Nuriye çeşidi ile fındığın lezzetine ulaşabilirsiniz. Online satın alma sayfamız üzerinden Sütlü Nuriye siparişi vererek bu lezzeti yakalayın! Karaköy Güllüoğlu’nun Sütlü Nuriye çeşidi içerisindeki malzemelerden dolayı tazeliğini koruması açısından kargo seçeneği bulunmuyor. İstanbul içerisinde kurye teslimat seçeneği ile Sütlü Nuriye siparişi vermek mümkün oluyor. Böylelikle ürünlere en kaliteli şekilde ulaşmanın güvenini yaşamış olursunuz.

Fındıklı Baklava Fiyatları

Magnezyum deposu olan fındığın sağlığa yararları bulunmaktadır. Fındık ile oluşturulan lezzetlerde hem fındığı verdiği enerjiden yararlanırsınız hem de tatlının etkisiyle mutlu hissedebilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu nefis Fındıklı Baklava çeşitleri sunuyor. Fındıklı Baklava lezzetlerinden seçtiğiniz ürünün fiyatı, çeşidine göre değişiklik gösterir. Fındıklı Baklava fiyatı, ürünün miktarına göre belirlenir. Hediyelik ya da tepsi baklava seçenekleriyle sevdiklerinizle de bu lezzeti paylaşabilirsiniz. Fındıklı Baklava siparişi vermek isteyen kişiler çeşitleri olan Nadir Dolama ve Sütlü Nuriye’nin fiyat bilgisine web sayfası üzerinden ulaşarak sipariş verebilirler. Online satın alma sayfası üzerinden vereceğiniz Fındıklı Baklava sipariş teslimat şekli ürüne göre farklılaşabilmektedir. Aynı gün içerisinde İstanbul için kurye teslimatı yapılmaktadır.

Karaköy Güllüoğlu Fındıklı Baklavalarının Özellikleri

Karaköy Güllüoğlu Fındıklı Baklavalarının en önemli özelliği içerisinde bol miktarda kullanılan iri Giresun fındıkları olarak bilinir. Özellikle Fındıklı Baklava çeşitlerinden Nadir Dolama, 12 kat hazırlanan yufkasıyla ve görüntüsüyle çayın yanındaki sohbete eşlik ediyor. 170 derece fırında pişirildikten sonra servis edilen Fındıklı Nadir Dolama lezzetinin en önemli özelliği diğer baklavalara göre pişirime süresinin daha kısa olmasından ortaya çıkıyor. Fındıklı Baklava çeşitlerinden Sütlü Nuriye ise tecrübeli ustaların ellerinden çıkarak bol fıstıklı, ihtişamıyla servis ediliyor. Görüntüleriyle mest eden bu tatlılar mideleri şenlendiriyor. Online satın alma sayfamız üzerinden dilediğiniz miktardaki Fındıklı Baklava çeşitlerinden Nadir Dolama ve Sütlü Nuriye’yi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. İsterseniz sevdiklerinize hediyelik baklava seçenekleriyle bu enfes tatlıyı hediye edin isterseniz misafirlerinizle bu lezzeti paylaşmanın tadına varın!

Fındıklı Baklavalarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

Fındıklar özenle seçilerek baklavalarda kullanıma hazır hale getiriliyor. Fındıklı Baklavaların yapılışı ve hazırlanışı tatlının çeşidine göre değişmektedir. İçerisindeki sade yağ ve iri Giresun fındıklarının lezzetiyle hazırlanan Nadir Dolama ismini Nadir Güllü’den alıyor. Yapılışında 12 kat yufka kullanılan Nadir Dolama dürüm şeklinde kıvrılarak, bol fındıklarla usta ellerde şekilleniyor. Nadir Dolama 170 derece fırında pişerek lezzetine lezzet katıyor. Dillere destan tadıyla bilinen Sütlü Nuriye ise 40 kat yufkadan hazırlanarak sütün ferahlatıcı tadıyla birleşiyor. Hünerli ustaların hazırladığı bu lezzete son dokunuş, şerbet ve sütün verdiği enfes tat ile oluyor. Fındıklı Baklavaların yapılışı ve hazırlanış sürecindeki her aşama özenle işleniyor.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Karaköy Güllüoğlu’nun birbirinden nefis Fındıklı Baklavaları olan Nadir Dolama ve Sütlü Nuriye çeşitlerini web sayfamız üzerinden inceleyerek anında sipariş oluşturabilir ya da kurumsal siparişler için iletişime geçebilirsiniz. Hediyelik Baklava, Tepsi Baklava seçenekleriyle kurumsal ya da özel sipariş vermek mümkündür. Özel günlerde ya da bayramlarda sevdiklerinizle paylaşmak için Fındıklı Baklava çeşidini tercih edebilirsiniz. Kurumsal olarak ya da  50 kg ve üstü Fındıklı Baklava siparişleriniz için [email protected] adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır. Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfası üzerinden Fındıklı Baklava çeşitlerini inceleyebilir, dilediğiniz miktarlarda sipariş oluşturabilirsiniz.

Fındıklı Baklava Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfasına girerek Fındık Baklava siparişi verebilir, sevdiklerinizle paylaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Fındık Baklava sipariş yöntemleri çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Fındıklı Baklava çeşidi olan Sütlü Nuriye, kalitesinin bozulmaması ve tazeliği açısından kurye teslimatı olarak aynı gün içerisinde size ulaştırılması hedeflenir. Bu yüzden kargo teslimat seçeneği bulunmamaktadır. İsmini Nadir Güllü’den alan Nadir Dolama çeşidini ise kurye teslimatı ile aynı gün içerisinde İstanbul içi teslimat oluşturabilirsiniz. İstanbul dışı siparişleriniz için kargo yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemle vereceğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilerek size takip bilgisi mesaj yoluyla iletilir. Böylelikle gelecek olan siparişini vermiş olduğunuz Fındıklı Baklava çeşidinin kargo takibini de yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR