Özel Seri Tepsi Baklava Çeşitleri

Karaköy Güllüoğlu’nun bütün baklavaları tek bir tepside toplanıyor. Enfes lezzetlerin birleştiği bu tepsi hünerli ustaların ellerinden çıkan baklava çeşitleriyle süslenerek Özel Seri Tepsi Baklava çeşitlerini oluşturuyor. Baklavanın her halini sevenler için sunulan bu lezzetler özel tepsilerde hazırlanarak size sunuluyor. Özel Seri Tepsi Baklava çeşitlerini ister sevdiklerinizle paylaşabilir, ister çevrenizle bu tadın zevkine varabilirsiniz. Görüntüsüyle hem mideye hem de göz hitap eden bu lezzetler, Tepside Karışık Baklava, Tepside Özel Cevizli Baklava, Tepside Özel Fıstıklı Baklava, Tepside Özel Fıstıklı Cevizli Baklava, Premium Fıstıklı Özel Baklava, Premium Cevizli Özel Baklava, Tepside Özel Şöbiyet çeşitleri bulunuyor. Bu enfes baklava çeşitlerine Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Özel günlerde ya da bayramlarda Özel Seri Tepsi Baklava çeşitlerini misafirlerinize ikram etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Özeli Seri Tepsi Baklava çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Tepside Karışık Baklava
  • Tepside Özel Cevizli Baklava
  • Tepside Özel Fıstıklı Baklava
  • Tepside Özel Fıstıklı Cevizli Baklava
  • Premium Fıstıklı Özel Baklava
  • Premium Cevizli Özel Baklava
  • Tepside Özel Şöbiyet

Özel Tepsi Lezzetleri: Fıstıklı, Cevizli

Karaköy Güllüoğlu’nun enfes Fıstıklı, Cevizli Baklava, Şöbiyet lezzetleri bir arada sizlere sunuluyor. Sevdikleriniz ya da çevrenizle paylaşabileceğiniz bu enfes lezzetler özenle ustaların ellerinde hazırlanıyor. İçerisinde kullanılan malzemesi, yapılış şekli ve yufka kullanımına göre farklılık gösteren bu tatlar, baklavanın en güzel halini sizler için hazırlanmasını sağlıyor. Tepside Özel Fıstıklı Baklava, Tepside Özel Cevizli Baklava, Tepside Özel Şöbiyet lezzetleri görüntüsüyle iştah açıyor. Hem bayramlarda hem de özel günlerde tüketebileceğiniz bu tatların dilim sayısı çeşidine göre değişiklik gösteriyor. Özel Fıstıklı Baklava tepside sizler için üretilerek 18-20 kişilik olarak oluşturuluyor. Ortalama 46-48 porsiyon bulunan yuvarlak tepside Fıstıklı Baklava, Fıstıklı Dürüm, Fıstıklı Midye Baklava, Cevizli Saray Sarması çeşitleri bulunuyor. Özel Cevizli Baklava tepside özenle dizilerek Cevizli Baklava çeşitlerini tek bir tepside birleştiriyor. İçerisinde Cevizli Baklava, Çikolatalı Baklava, Cevizli Burma, Cevizli Saray Sarması yer alan bu tepsi ceviz severlerin beğenisine sunuluyor. Karaköy Güllüoğlu’nun online satış sayfası üzerinden bu baklava çeşitlerine ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Özellikle bayramlarda ve özel günlerde bu tepsi baklava çeşitlerini seçerek misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Çeşidine göre teslimat şekli de değişen tepsi baklavaların kurye ve kargo teslim seçenekleri bulunuyor. Kurye teslimat seçeneği ile aynı gün içerisinde bu lezzete ulaşmanın tadına varabilirsiniz.

Şöbiyet’in en leziz hali tepside sunuluyor: Tepside Özel Fıstıklı Şöbiyet

Nefis Antep fıstığı ve kaymağın buluşmasıyla ortaya çıkan Şöbiyet, Karaköy Güllüoğlu farkıyla sizler için üretiliyor. Özel olarak tepside hazırlanan bu lezzeti sevdiklerinizle paylaşarak enfes şöbiyet tadına ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Tepside sunulan Özel Fıstıklı Şöbiyet çeşidi ortalama ağırlığı 1200 gr olarak gelebilmektedir. Özel Tepside Fıstıklı Şöbiyet 25-30 adet olarak bulunur. Özel tepsi ücretsiz olarak müşterilere hediye edilir. Ürünün kalitesini ve tazeliğini koruması açısından yalnızca İstanbul içi kurye ile teslimat sağlanmaktadır.

Premium lezzetler bir araya toplanıyor

Karaköy Güllüoğlu’nun Özel Premium Fıstıklı Özel Tepsi ve Özel Premium Cevizli Özel Tepsi çeşitleri en özel lezzetlerden enfes bir birleşim haline geliyor. Görüntüsüyle iştah kabartan bu lezzetler tek tek özenle seçilerek tepsilerde özel sunumla birlikte sizlere servis ediliyor. Fıstık sevenlere Özel Premium Tepsi içeriğinde Baklava Burger, Fıstıklı Dürüm, Fıstıklı Burma Kadayıf, Fıstıklı-Kaymaklı Şöbiyet, Fıstıklı Kare Baklava, Fıstıklı Kuru Baklava çeşitleri bulunuyor. Ceviz sevenlere Özel Premium Tepsi içeriğinde ise fındık, çikolata ve cevizin eşsiz buluşması yaşanıyor. Bu lezzetler tecrübeli ellerde hazırlanarak tepsilere yerleştiriliyor. Özel tepsiler ücretsiz olarak müşterilerimize hediye ediliyor. Bazı ürünlerin içerisinde kaymak bulunduğundan tazeliğini koruması için sadece İstanbul içi kurye teslimatı yapılmaktadır.

Özel Seri Tepsi Baklava Fiyatları

Bayramlarda ve özel günlerde özellikle tercih edilen Özel Seri Tepsi Baklava çeşitleri hediyelik lezzetler için güzel bir seçenek oluyor. Sevdiklerinize ikram edebileceğiniz bu tatlar vazgeçilmez haline geliyor. Özel Seri Tepsi Baklava Fiyatı seçilen baklava ya da tatlı çeşidine, gramajına, tepsinin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Lezzeti ve kalitesiyle bilinen Karaköy Güllüoğlu Özel Seri Tepsi Baklava Fiyatı içerisinde kullanılan malzemenin türüne, seçilen ürünün porsiyonuna göre farklı olabilmektedir. Özel Seri Tepsi Baklava Fiyatlarına Karaköy Güllüoğlu’nun online satış sayfası üzerinden ulaşabilir, oradan sipariş vererek lezzete ulaşabilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu Özel Seri Tepsi Baklava Özellikleri

Karaköy Güllüoğlu Özel Seri Tepsi Baklavaları, özel tepsilerde usta ellerde özenle hazırlanarak sizlere sunuluyor. Hem leziz hem sevilen fıstıklı, cevizli, fındıklı tatlı çeşitlerini bir araya topluyor. İstediğiniz miktarda ve çeşitte tepsi baklava siparişi vererek özel günlerinizde sevdiklerinizle paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Özel Seri Tepsi Baklava Özelliklerinden bir tanesi tepsinin misafirlerimize hediye olarak verilmektedir. Tepside pişen lezzetler görüntüsünü bozulmadan servis edilir. Tepsi Baklava lezzetlerine Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Enfes görüntüsüyle hem mideye hem de göz hitap eden bu tepsi baklava lezzetleri, Tepside Karışık Baklava, Tepside Özel Cevizli Baklava, Tepside Özel Fıstıklı Baklava, Tepside Özel Fıstıklı Cevizli Baklava, Premium Fıstıklı Özel Baklava, Premium Cevizli Özel Baklava, Tepside Özel Şöbiyet çeşitleri bulunmaktadır. Seçeceğiniz tepsi baklava çeşitleri siparişi vererek sevdikleriniz de mutlu etmenin tadına varabilirsiniz.

Özel Seri Tepsi Baklavalarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

Usta ellerde incecik baklavalık yufkalarla hazırlanan ve tadıyla vazgeçilmez hale gelen Özel Seri tepsi baklavalar özenle hazırlanıyor. Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bu enfes tatlar, özel tepsilerde servis ediliyor. Tepsi içeriğinde istenilen miktarda ve çeşitte ürün yer almaktadır. Tepsinin içerisindeki ürün miktarı, Fıstıklı, Cevizli ya da Çikolatalı lezzetler arasında seçilerek doğal malzemelerden özenle oluşturuluyor.  Doğum günlerinde, özel günlerde ya da bayramlarda tepsi baklava çeşitleri özel olarak sizler için hazırlanıyor ve satışa sunuluyor.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Özel siparişlerde Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden seçeceğiniz baklava çeşitleriyle paketler oluşturarak, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Kurumsal olarak 50 kg ve üzeri alımlarda ve özel olarak oluşturacağınız Özel Seri Tepsi Baklava siparişi [email protected] adresine mail olarak iletmeniz üzerine oluşturulur. Web sayfamız üzerinden ürünleri inceleyebilir, siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Özel Seri Tepsi Baklava Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfası üzerinden Özel Seri Tepsi Baklava siparişi vereceğiniz ürünlerin kurye teslimat süresi ortalama 180 dakika olarak belirlenmektedir. Hava durumundaki değişikliğe, gün içerisindeki yoğunluğa, trafik durumuna göre bu süre değişlik gösterebilmektedir. Kurye çıkış saati 12:00’ sağlanır ve teslimat 19:00’a kadar tüm siparişler kuryeye teslim edilmektedir. Kurye ile gönderim haftanın her günü sağlanmaktadır. Kargo teslimat ise 15:30’a kadar verilecek olan siparişler o gün içerisinde kargoya verilir ve sonrasında SMS ve e-posta bildirimi yapılmaktadır. Kargo gönderimi Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yapılmamaktadır. Bu süreçlerle baklava satın al işlemiş gerçekleşmiş olur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR