Cevizli Baklava Çeşitleri

Karaköy Güllüoğlu Cevizli Baklava çeşitleri, doğal ve mevsimin yetişen malzemelerden üretilerek ceviz severlerin beğenisine sunuluyor. 40 yıllık ustaların tecrübesiyle hazırlanan Cevizli Baklava çeşitleri lezzeti ve görüntüsüyle tercih ediliyor. Tadı damağınızda kalacak olan Karaköy Güllüoğlu’nun cevizli lezzetleri arasında Cevizli Baklava, Cevizli Burma, Cevizli Saray Sarması yer alıyor. Şebinkarahisar’dan gelen en iyi cevizlerin ve incecik yufkaların bir araya gelmesiyle oluşan Cevizli Baklava’nın vegan, glutensiz ve diyabetik baklavalar da bulunuyor. Özellikle glutensiz baklava seçeneğiyle ön planda yer alan Cevizli Baklava sıkça tercih edilmektedir. Özel beslenme amaçlı ürünler arasında yer alan vegan, diyabetik ve glutensiz Cevizli Baklava, özel olarak üretiliyor. Böylelikle Cevizli baklava çeşitleri 40 yıllık ustaların hünerleriyle ortaya çıkıyor. Cevizli Baklava, size çay ya da limonatanın yanında eşlik ediyor. Dilediğiniz zaman Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfasına ulaşarak, Cevizli Baklava çeşitlerinden istediğiniz miktarda sipariş oluşturabilirsiniz. Cevizli lezzetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Cevizli Baklava
  • Cevizli Burma
  • Cevizli Saray Sarması
  • Cevizli Vegan Baklava
  • Cevizli Glutensiz Baklava
  • Cevizli Diyabetik Baklava

Ceviz severlerin gözdesi Cevizli Baklava

Baklava birçok kişinin gözde Türk tatlıları arasında yer alıyor. Fıstıktan ziyade ceviz severler için Cevizli Baklava güzel bir seçenek oluyor. Karaköy Güllüoğlu'nun sevilen lezzetleri arasında yer alan Cevizli Baklava, doğal malzemelerden oluşarak, ustaların dokunuşlarıyla şekilleniyor. Şerbetinin eklenmesiyle damaklara hitap eden Cevizli Baklava, nefis lezzetiyle sofraları süslüyor. Diyabetik, glutensiz ve vegan Cevizli Baklava seçenekleriyle özel beslenen kişilere de güzel bir seçenek haline geliyor. İncecik yufkaların arasında cevizlerin yer almasıyla oluşan bu lezzete ulaşmanın yolu çok kolay oluyor. Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden dilediğiniz miktarlarda sipariş verebilirsiniz. Sevdiklerinizle bu tada ulaşmanın keyfine varabilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu'nun özel tarifi Cevizli Burma!

Ceviz tüketmek kötü kolesterol olarak adlandırılan LDL'nin yemekten sonra oluşturduğu oksidatif hasarını önleyebildiğini ortaya koymuştur. Bu yüzden ceviz, gıdalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Tadı akıllarda kalan Cevizli Burma, Karaköy Güllüoğlu’nun özel tarifiyle hazırlanıyor. Enfes görüntüsüyle ceviz severlerin gözde tatlısı halini alıyor. Bir kat yufka arasına özenle seçilen cevizlerin yerleştirilmesiyle oluşan Cevizli Burma, farklı lezzet arayanların seçeneği oluyor. Usta ellerde burma şeklini alan bu lezzeti sevdiklerinizle özel günlerde, bayramlarda ya da doğum günlerinizde bile bu enfes tadı paylaşabilirsiniz. Web sayfamız üzerinden özel tariflerle şekillenen Cevizli Burma siparişi vererek aynı gün içerisinde lezzete ulaşabilirsiniz.

Lezzetini Karaköy Güllüoğlu'nun hünerli ustalarından alan Cevizli Saray Sarması

Cevizin enfes tadı bu sefer de Cevizli Saray Burması çeşidinde karşınıza çıkıyor. Adını Topkapı Sarayı'ndan alan Cevizli Saray Sarması, Karaköy Güllüoğlu'nun hünerli ustaların ellerinde üretiliyor. 3 kat yufkaya ceviz eklenerek yapılan nefis Cevizli Saray Sarması, yuvarlak şekil verilerek kesiliyor. İçerisindeki bol ceviz ve üstünü süsleyen fıstıkla hem mideye hem de göz hitap ediyor. Saray lezzetlerine ulaşmak isteyenler için bu tat güzel bir seçenek oluyor. Çayın yanında size eşlik edecek bu lezzete ulaşmanın yolu çok kolay! Karaköy Güllüoğlu web sayfası üzerinden dilediğiniz miktarlarda Cevizli Saray Sarması siparişi vererek bu enfes lezzete ulaşmanın tadına varabilirsiniz.

Cevizli Baklava Fiyatları

Cevizli Baklava, yerli ve yabancı birçok kişi tarafından severek tüketiliyor. Enfes görüntüsüyle iştah kabartan Cevizli Baklava yıllardır değişmeyen lezzetiyle sizlere sunuluyor. Cevizli Baklava fiyatı baklavanın ve cevizli lezzetlerin çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Karaköy Güllüoğlu cevizli baklava çeşitlerini web sayfasından inceleyerek sipariş vermek mümkündür. Cevizli Baklava, Cevizli Burma, Cevizli Saray Sarması çeşitlerinin yanında cevizli vegan, glutensiz ve diyabetik türleri de bulunan lezzetlerin fiyatları kilograma ve içeriğindeki malzemeye göre belirlenmektedir. Özel beslenme amaçlı oluşturulan bu ürünler Cevizli lezzetleri tüketebileceğiniz şekilde üretiliyor.

Şebinkarahisar'ın süt beyazı cevizleri ile hazırlanan Tepside Cevizli Baklava

Sevdiklerinizle özel günlerde paylaşabileceğiniz Tepside Cevizli Baklava, Şebinkarahisar'ın süt beyazı cevizleri ile hazırlanarak sizlere sunuluyor. Tadı damaklarda yer edecek tepsi baklavalar, tecrübeli ustaların ellerinde şekillenerek servis ediliyor. Tepsi baklavalar çeşitlerine bayramda, doğum günlerinde ya da özel günlerde sevdiklerinize ikram etmek için sipariş verebilirsiniz. Tepsi baklavalar, size özel üretilerek tepside servis ediliyor. Tepsi baklava siparişlerinizde tepsi de sizlere hediye ediliyor.

Karaköy Güllüoğlu Cevizli Baklavalarının Özellikleri

Karaköy Güllüoğlu Cevizli Baklavalarının en önemli özelliği cevizinin kalitesiyle birlikte göze hitap etmesidir. Cevizin faydası ve lezzetiyle birlikte baklava oluşturuluyor. Tecrübeli ustaların ellerinden çıkan ince yufkalardan oluşturulan Cevizli Baklava, yöresinde yetişen doğal malzemeleri kullanarak hazırlanıyor. Şebinkarahisar'ın taze cevizleri kullanılarak üretilen Cevizli Baklava’nın tadı damağınızda kalıyor. Lezzetliyle dikkat çeken Cevizli Baklava glikoz içermiyor. Böylelikle rahat tüketiminize katkıda bulunuyor. Karaköy Güllüoğlu’nun yıllardır değişmeyen lezzetiyle sunulan Cevizli Baklava çeşidine, online satın alma yöntemiyle ulaşabilmek mümkün oluyor. Web sayfamız üzerinden seçeceğiniz Cevizli Baklava çeşidi dilediğiniz miktarlarda kapınıza ulaştırılıyor.

Cevizli Baklavalarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

Karaköy Güllüoğlu Cevizli Baklavaları, özellikle ceviz severlerin gözdesi olarak biliniyor. Hünerli ustaların elleriyle hazırlanan Cevizli Baklava yapılışı, ince yufkaların açılmasıyla başlıyor. Yufkalar arasına yerleştirilen Şebinkarahisar'ın cevizleri, baklavanın lezzetine lezzet katıyor. Tek kat yufkanın arasında yer alan cevizlerden oluşan Cevizli Burma ve 3 kat yufkanın cevizlerle birleşmesiyle ortaya çıkıyor. Eski zamanlardan günümüze kadar gelen Cevizli Saray Sarma, göze hitap edecek şekilde servis ediliyor. Cevizli Baklavayı limonata ya da çayın yanında keyifle tüketebilirsiniz. Küçük, büyük herkesin gözde tatlısı olan Cevizli Baklava çeşidine Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Karaköy Güllüoğlu’nun Cevizli Baklavalarını hediyeli baklava kutularında özel sipariş oluşturabilir ya da kurumsal siparişler verebilirsiniz. Cevizli Baklava çeşitlerine web üzerinden inceleyerek, cevizli baklava çeşitleriyle paketler oluşturabilirsiniz. Özel günlerde, bayramlarda ya da doğum günlerinde hediyelik baklava kutuları oluşturarak sevdiklerinize ikram etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 50 kg ve üstü, kurumsal Cevizli Baklava siparişlerinizi [email protected] adresine mail olarak ileterek sipariş oluşturabilirsiniz. Hızlı bir şekilde bu lezzete ulaşmak istiyorsanız online satın alma sayfasından size sunulan miktarlarda Cevizli Baklava siparişi verebilirsiniz. Böylelikle gün içerisinde bu tada ulaşmanın keyfini yaşarsınız.

Cevizli Baklava Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Sevdiklerinizle paylaşmak için alacağınız Cevizli Baklava çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu Cevizli Baklava siparişi vermek isteyenler kurye teslimatı, kargo teslimatı ya da yurtdışı kargo teslimatı seçeneklerinden faydalanabilirler. Kurye teslimatı seçeneği ile sipariş vereceğiniz Cevizli Baklava çeşitlerinin haftanın her günü olmak üzere 180 dakikada teslimatı yapılmaktadır. Bu seçenek, varış bölgesindeki trafik yoğunluğu, hava durumu ya da gün içerisindeki yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir. Kargo teslimatı ve yurtdışı kargo seçeneği ile 15:30’a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilerek, bilgilendirme mesajı ile size iletilir. Ürünün kalitesinin bozulmaması ve tazeliğinin yitirmemesi için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargo gönderimi yapılmamaktadır. Böylelikle Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma ve kargo yöntemleriyle istediğiniz lezzete dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR