Vegan Baklava Çeşitleri

Vegan ya da vegan beslenmeyi tercih eden kişiler hayvansal gıda tüketmemektedir. Vegan yaşam tarzı benimseyen kişiler hayvandan gelen süt ve et gibi ürünleri günlük beslenme rutinlerine dahil etmemektedir. Karaköy Güllüoğlu’nun özel üretimiyle ortaya çıkan, vegan malzemelerle oluşturulan nefis Vegan Baklava çeşitleri dillere destan enfes bir tatları sizlere sunuluyor. Vegan Baklava üretimi sırasında içerisinde kullanılacak olan malzemeler özenle seçilerek, usta ellerde şekil alıyor. Eğitimli personeller tarafından sunulan Vegan Baklava, hiçbir hayvansal ürüne temas etmiyor. Özel üretim alanı ve deposu bulunan bu lezzetin Fıstıklı ve Cevizli olarak iki çeşidi bulunuyor. Vegan Baklava ekipmanları,  klasik baklavalarda kullanılan ekipmanlarda ayrı tutuluyor. Bu enfes lezzet Karaköy Güllüoğlu’nun satış mağazasında yer alan özel lezzetler bölümden misafirlerimize sunuluyor. Güvenle ve sağlıkla tüketilebilecek olan Vegan Baklava düzenli olarak analiz ediliyor. Vegan Baklava çeşitlerine Karaköy Güllüoğlu’nun online satın almak sayfası üzerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Özel günlerde vegan beslenen tanıdıklarınızla bu lezzeti paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Vegan Baklava çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Cevizli Vegan Baklava
  • Fıstıklı Vegan Baklava

Karaköy Güllüoğlu'ndan yine bir ilk; Cevizli Vegan Baklava

Cevizli Vegan Baklava üretilirken içerisinde kullanılan ürünler özenle seçiliyor. Ceviz içinin verdiği enfes lezzetin hayvansal ürünlere temas edilmemesi için özen gösteriliyor. Cevizli Baklava içerisinde diyabetik un, soya sütü, pancar şekeri ve zeytinyağı bulunuyor. Vegan beslenen kişilere özel sunulan bu baklava, Karaköy Güllüoğlu farkıyla hazırlanıyor. Cevizli Vegan Baklava servisinde kullanılacak olan tüm ekipmanlar (spatula, bıçak, tepsi) ayrı bölümde tutularak Karaköy Güllüoğlu’nun satış mağazasında yer alan özel lezzetler bölümden misafirlerimize sunuluyor. Güvenle ve sağlıkla tüketilebilecek olan Cevizli Vegan Baklava düzenli olarak analiz ediliyor. Vegan beslenen kişiler kolaylıkla Karaköy Güllüoğlu online sayfası üzerinden Cevizli Vegan Baklava çeşidinin içeriğine bakarak sipariş oluşturabilir. Cevizli Baklava lezzetine mağazalarımızdan ya da online satış sayfasında sipariş vererek de ulaşabilirsiniz.

Vegan beslenenlere özel nefis Fıstıklı Vegan Baklava

Karaköy Güllüoğlu’nun Fıstıklı Vegan Baklava çeşidi, vegan beslenenlere özel olarak hazırlanıyor. Ayrı üretim ve depo alanı bulunan Fıstıklı Vegan Baklava çeşidi eğitimli personeller tarafından özenle servis ediliyor. Düzenli olarak analizleri gerçekleştirilen bu lezzet özel ekipmanlarla (tepsi, spatula, bıçak) sizlerin beğenisine sunuluyor. Güvenle ve sağlıkla tüketilebilecek olan Fıstıklı Vegan Baklava lezzetine mağazalarımızdan ya da online satış sayfasında sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Online satın alma sayfasın üzerinden kurye ya da kargo teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kurye teslimat seçeneği ile aynı gün içerisinde Fıstıklı Vegan Baklava çeşidini tadabilirsiniz. İstanbul dışı ya da yurt dışında bulunan müşterilerimiz dilediği yerden Vegan Baklava siparişi vererek özel hazırlanan bu baklavaya ulaşmanın keyfini yaşayabilirler.

Vegan Baklava Fiyatları

Vegan Baklava çeşitleri Karaköy Güllüoğlu’nun ‘özel beslenme amaçlı’ ürünleri arasında yer alıyor. Fıstıklı Vegan Baklava ve Cevizli Vegan Baklava fiyatı ürünün kilogramına göre belirlenmektedir. Vegan baklava çeşitleri ve fiyatları, içeriğindeki malzemeye göre de farklılık gösterir. Karaköy Güllüoğlu’nun özel olarak sunduğu bu baklava çeşitlerine online satın alma sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Vegan Baklava çeşitlerinin içeriklerinde kullanılan malzemelere Karaköy Güllüoğlu’nun online sayfasından ulaşarak inceleyebilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu Vegan Baklavalarının Özellikleri

Vegan beslenenlere özel sunulan Karaköy Güllüoğlu’nun Vegan Baklavaları, ‘özel beslenme amaçlı’ ürünleri arasında yer alır. Vegan Baklavaların en önemli özelliği eğitimli personeller tarafından sunuluyor olmasıdır.  Vegan Baklava üretiminde kullanılan malzemeler diğer klasik baklava malzemelerinden ayrı olarak tutuluyor. Vegan Baklava çeşitlerine özel üretim alanı ve deposu bulunan bu lezzetin Fıstıklı Vegan Baklava ve Cevizli Vegan Baklava olarak iki leziz çeşidi bulunuyor.

Vegan Baklavalarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

Vegan beslenen kişiler günlük beslenme şekillerinde hayvansal ürün tercih etmemektedir. Vegan Baklava üretimi yapılırken yetenekli ve tecrübeli ustalar malzeme kullanımına özellikle dikkat ediyor. Hayvansal ürün kullanılmayan Vegan Baklava, özel ürünlerle oluşturularak şekil veriliyor. Glikoz içermeyen bu üründe zeytinyağı kullanımına özen gösteriliyor. Çeşidine göre şekillen Vegan Baklava Karaköy Güllüoğlu farkıyla sizlere sunuluyor. Vegan beslenen kişiler bu lezzeti güvenle tüketiyor. Vegan Baklava çeşitleri arasında yer alan Cevizli Vegan Baklava içerisinde diyabetik un, zeytinyağı, pancar şekeri, ceviz içi,  su, soya sütü, sodyumu düşürülmüş mineral tuzu barındırmaktadır. Böylelikle vegan beslenen kişiler rahatlıkla bu ürünü tercih edebilir. Fıstıklı Vegan Baklava çeşidinde ise aynı şekilde diyabetik un, zeytinyağı, pancar şekeri, Antep fıstığı içi,  su, soya sütü, sodyumu düşürülmüş mineral tuzu yer almaktadır.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Karaköy Güllüoğlu’nun özel tarifiyle özenle seçilerek yapılan Fıstıklı Vegan Baklava ve Cevizli Vegan Baklava çeşitleri özel kutularda, hediyelik baklava olarak sipariş verebilirsiniz. Online satın alma sayfası üzerinden ürünleri inceleyerek 50 kg üstü ürün satın alabilirsiniz. Kurumsal sipariş ve 50 kg üstü özel Vegan Baklava siparişi vermek isterseniz [email protected] adresi üzerinden iletişim kurarak siparişiniz oluşturabilirsiniz.

Vegan Baklava Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Vegan Baklava çeşitlerinden Fıstıklı ve Cevizli ürünleri online satın alma sayfamız üzerinden ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Vegan Baklava siparişinin teslimat seçenekleri arasında kurye teslimatı, kargo ve yurt dışı kargo yer almaktadır. Kurye teslimatı ile vereceğiniz Vegan Baklava siparişleri aynı gün içerisinde size ulaşmaktadır. Bu teslimat şekli haftanın her gününü kapsamaktadır. Kargo seçeneğinde ise aynı gün içinde kargoya verilen Vegan Baklava, takibi yapılması için size sms yoluyla bilgi verilerek ulaştırılması sağlanmaktadır. Cuma, cumartesi ve pazar günleri Vegan Baklava’nın kalitesini kaybetmemesi için kargo teslimatı yapılmamaktadır. Bazı bölgelere kargo ve kurye teslimatı yapılmamaktadır. Online sayfamız üzerinden bu detaylara ulaşarak siparişinizi oluşturabilir ve bu lezzete ulaşmanın tadına varabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR