Kadayıf Tatlısı Çeşitleri

Kadayıf uzun yıllardır sevilen ve tüketilen şerbetli tatlı çeşitleri arasında yer alıyor. Kadayıf verdiği lezzetle içerisinde kullanılan malzemenin birleşiminden enfes kadayıf tatlısı çeşitleri çıkıyor. Karaköy Güllüoğlu'nun usta ellerinden çıkan el yapımı kadayıf tatlısı çeşitleri Gaziantep’in yeşil fıstıklarıyla buluşuyor. Özel tariflerle oluşturulan kadayıf çeşitleri hem çayın hem de kahvenin yanında sizlere eşlik ediyor. Fıstıklı Tel Kadayıf, Sultani, Fıstıklı Burma Kadayıf seçenekleriyle lezzetin tadına varacaksınız. Klasik Karaköy lezzetleri arasında yer alan kadayıf tatlısı çeşitleri, içerisindeki yeşil fıstıkların görüntüsüyle mideleri şenlendiriyor. Sevdiklerinize özel günlerde, bayramlarda ya doğum günlerinde bu kadayıf tatlısı çeşitlerini sunabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu online satın almak sayfası üzerinden kadayıf tatlısı çeşitlerini inceleyerek dilediğiniz miktarda tatlı siparişi oluşturabilmeniz mümkün oluyor. İster aynı gün içerisinde kurye teslimat seçeneği ile bu lezzete ulaşmanın tadına varın! İstanbul dışında ya da yurt dışında bulunuyorsanız kargo teslimatı ile uzakları yakın ederek bu enfes lezzetteki kadayıf tatlısı çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu online sayfası üzerinden de bu çeşitleri görüntüleyebilir, içeriğini inceleyebilirsiniz. Kadayıf tatlısı çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Fıstıklı Tel Kadayıf
  • Sultani
  • Fıstıklı Burma Kadayıf

Karaköy Güllüoğlu'nun özel tarifi Fıstıklı Tel Kadayıf

Tek tek dökülen ve oluşturulan tel kadayıfın lezzeti fıstıkla buluşarak enfes bir şerbetli tatlı ortaya çıkartıyor. Fıstıklı Tel Kadayıf, Gaziantep’in özenle seçilen fıstıklarının el yapımı tel kadayıfla buluşması sonucunda üretiliyor. Karaköy Güllüoğlu’nun özel tarifiyle hazırlanan Fıstıklı Tel Kadayıf, vazgeçilmez lezzetler arasında yer alıyor. İçerisindeki fıstığın yeşili ve üstünün altın sarısı rengiyle mest ediyor. Karaköy Güllüoğlu web sayfası üzerinden Fıstıklı Tel Kadayıf çeşidini inceleyerek dilediğiniz miktarlarda sipariş verebilirsiniz. Hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de bu lezzetin tadına varabilirsiniz. Aynı gün içerisinde kapınızda olabilecek bu enfes tada ulaşmak için siz de sipariş verin!

Sultani baklava eşsiz tadıyla tam sultanlara layık

Karaköy Güllüoğlu’nun Sultani Baklavası üstündeki iri fıstık taneleriyle görsel şölen yaşatıyor. Altındaki kadayıfın verdiği çıtırtıyla Sultani Baklava, sultanlara layık bir lezzet sunuyor. İsmini saray tatlılarından alan Sultani Baklava, ustaların hünerli ellerinde şekillenerek baklava severlerin beğenisini alıyor. Kadayıflı lezzetler arasında görüntüsüyle mest eden Sultani Kadayıf tatlısı çeşidi özel günlerde ya da bayramlarda tabaklarınızı süslüyor. Nefis görüntüsüyle fıstık severlerin gözdesi haline gelen bu lezzete ulaşmak çok kolay! Çay, kahve ya da limonatanın yanında sohbetinize dahil olan Sultani tatlısına online satın alma sayfamız üzerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Kurye ya da kargo teslimat seçeneğinden yararlanarak sultanlara layık olan bu eşsiz tada ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu'nun özel tarifi Fıstıklı Burma Kadayıf

Usta ellerde hazırlanan kadayıflar, yeşil görüntüsüyle mest eden fıstıkların birleşmesiyle çıtır lezzete dönüşüyor. Karaköy Güllüoğlu’nun özenle hazırlanan tarifiyle ortaya çıkan Burma Kadayıf, en çok tercih edilen tatlılar arasında yer alıyor. Kadayıf arasında fıstığın şekillenmesiyle üretilen bu lezzeti uzun yıllardır birçok kişi severek tüketiyor. Özel olarak burulan Fıstıklı Burma Kadayıf çayın, kahvenin ya da limonatanın yanında sohbetinize eşlik ediyor. Usta ellerin marifetiyle ortaya çıkarak çıtırtısıyla şerbetli tatlı severlerin gözdesi oluyor. Karaköy Güllüoğlu kalitesiyle üretilen bu tada kolaylıkla ulaşarak sevdiklerinizle paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Kadayıf çeşitleri arasında yer alan Fıstıklı Burma Kadayıf lezzetine ister mağazadan ister online satış sayfasından sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

Kadayıf Tatlısı Fiyatları

Kadayıf tatlısı çeşitleri, tel tel kadayıfların lezzetini yansıtıyor. İçerisinde kullanılacak olan malzemenin özenle seçilmesi kalitesini ortaya çıkartıyor. Karaköy Güllüoğlu’nun Kadayıf tatlısı çeşitleri arasında yer alan Fıstıklı Tel Kadayıf, Sultani, Fıstıklı Burma Kadayıf çeşitleri çıtır lezzetiyle sevdiklerinizle yapacağınız sohbetinize eşlik ediyor. Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfasından kadayıf fiyatları bilgisine ulaşarak dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Kadayıf tatlısı fiyatları seçeceğiniz ürünün miktarına, çeşidine ve sunumuna göre farklılık gösteriyor. Hünerli ustaların ellerinden çıkan kadayıf çeşitleri, Fıstıklı Tel Kadayıf, Sultani, Fıstıklı Burma Kadayıf seçenekleri sadece bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.  Online satın alma sayfamız üzerinden seçtiğiniz kadayıf tatlısı çeşitlerine kurye ya da kargo teslimat seçeneği ile ulaşabilirsiniz. Böylelikle oturduğunu yerden lezzete ulaşmanın tadına varabilirsiniz.  

Karaköy Güllüoğlu Kadayıf Tatlısının Özellikleri

Karaköy Güllüoğlu’nun kadayıf tatlı çeşitlerinde özenle hazırlanan el yapımı tel kadayıfları kullanılıyor. Gaziantep’in boz fıstıkları ile ustaların yetenekli elleri bir araya geliyor. Yerken çıkardığı çıtırtıyla lezzetine lezzet katan Fıstıklı Burma Kadayıf, hünerli ellerde burularak servis ediliyor. Sultanlara layık tadı ve görüntüsüyle dikkat çeken Sultani Baklava ise özenle hazırlanıyor. Üzerinde kullanılan yeşil bütün fıstıklar sayesinde küçük büyük herkesin gözde tatlı çeşidi oluyor. Tel kadayıfın fıstıkla buluşmasından ortaya çıkan Fıstıklı Tel Kadayıf, özel tarifiyle baklava severlerin vazgeçilmezi olarak biliniyor. Bu eşsiz kadayıf tatlısı çeşitlerine Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Böylelikle enfes kadayıf çeşitlerine ulaşmanın keyfini tadarsınız.

Kadayıf Tatlılarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

Kadayıf çeşitleri arasında yer alan Fıstıklı Tel Kadayıf, buğday unu, sade yağ, Antep fıstık içi, pancar şekeri, su, buğday nişastası, yumurta, pekmez ve tuz içermektedir. Bu malzemelerin yanında Fıstıklı Tel Kadayıf hazırlanırken glikoz şurubu içermez. Böylelikle doğallığını korumaktadır. Karaköy Güllüoğlu’nun özel lezzetlerinden biri olan Sultani Baklavanın içeriği Fıstıklı Tel Kadayıf çeşidinde kullanılan malzemelerle aynıdır. Sultani Baklava, farklı olarak alt katmanında çıtır kadayıf üst tarafında ise tüm fıstıkların süslenmesiyle hazırlanıyor. Karaköy Güllüoğlu’nun kadayıf tatlıları arasında yer alan Fıstıklı Burma Kadayıf, kadayıfların fıstıkla burulmasıyla oluşturularak ortaya çıkıyor.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Karaköy Güllüoğlu’nun Fıstıklı Tel Kadayıf, Sultani, Fıstıklı Burma Kadayıf çeşitlerini çevrenizle ve sevdiklerinizle paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Hediyelik baklava ya da özel kutularda dilediğiniz miktarda ve kadayıf çeşitlerinde seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Özel günlerde, bayramlarda ya da sevdiklerinizin doğum günlerinde kadayıf çeşitlerini paylaşabilir, onları da bu lezzete ortak edebilirsiniz. Yüksek gramajlarda oluşturabileceğiniz siparişlerde bizlere doğrudan ulaşabilirsiniz. 50 kg üstü kadayıf çeşitleri siparişlerinizi [email protected] adresine mail atarak sipariş oluşturarak bu lezzetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kadayıf Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Kadayıf çeşitleri siparişini Karaköy Güllüoğlu’nun online satın alma sayfası üzerinden oluşturarak dilediğiniz noktada enfes lezzete ulaşabilirsiniz. Fıstıklı Tel Kadayıf, Sultani Baklava, Fıstıklı Burma Kadayıf çeşitleriyle sizi lezzetle buluşturmak için online satın alma sayfasında kurye, kargo ve yurtdışı kargo seçenekleri bulunuyor. Bu teslimat seçenekleri arasında yer alan kurye teslimat seçeneği, kadayıf siparişinize aynı gün içerisinde ulaşmanızı mümkün kılıyor. Kurye teslimat zamanı gün içerisindeki yoğunluğu ve hava koşullarına göre farklılık gösterebiliyor. Haftanın her günü kurye teslimat seçeneğinden yararlanarak Kadayıf çeşitlerine ulaşabilirsiniz. İstanbul dışı ya da yurt dışında bulunan müşterilerimiz kargo teslimat seçeneğinden yararlanabilir. Kargo ve yurt dışı kargo seçeneği ile kargoya verilen ürünün bilgisi takip bilgisi tarafınıza iletilir. Böylelikle gelen ürünün takibini yapabilirsiniz. Teslimat seçenekleri sayesinde leziz kadayıf çeşitlerine uzakta olsanız bile ulaşma şansı yakalıyorsunuz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR