Diyabetik Light Baklava Çeşitleri

Baklava uzun yıllar boyunca severek tüketilen tatlılar arasında yer alıyor. Diyabet hastaları tatlı tüketimi konusunda dikkatli olmaları gerekiyor. Diyabete sahip kişiler için hazırlanan Karaköy Güllüoğlu’nun özel olarak tasarlayıp geliştirdiği tarifiyle oluşturulan Diyabetik Baklava Çeşitleri, “özel beslenme amaçlı” ürün olarak üretiliyor. Fıstıklı ve Cevizli Diyabetik Baklava, diyabetliler ve diyet yapanların tercihi oluyor. 18 kişide yapılan glikoz tolerans testi sonucunda diyabetik diyetler ve kardiyoloji diyetlerine uygunluğu için raporlanmıştır. Diyabetik Baklava çeşitlerinin yapımı sırasında içerisinde şeker yerine doğal tatlandırıcı kullanılıyor. Böylelikle güvenle tüketmeniz için sizlere sunuluyor. Fıstıklı ve Cevizli Diyabetik Baklava seçeneklerinin diyet lifleriyle zenginleştirilerek diyabetlilere ya da diyet yapanlar için özel olarak hazırlanıyor. Diyabetik baklavalar, klasik baklava çeşitleri dışında özel bir bölümde bulunuyor. Karaköy Güllüoğlu’nun özel üretimle hazırlanan Diyabetik Baklava çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Fıstıklı Diyabetik Baklava
  • Cevizli Diyabetik Baklava

Özel Beslenme Amaçlı Ürünü: Fıstıklı Diyabetik Baklava

Klasik fıstıklı baklava çeşidinden farklı olarak üretilen Diyabetik Baklava malzemeleri özel olarak seçiliyor. Karaköy Güllüoğlu’nun Fıstıklı Diyabetik Baklavası, baklava seven diyabetlilerin tercihi oluyor. “Özel beslenme amaçlı” olarak sunulan Fıstıklı Diyabetik Baklava, içeriğinde kullanılan malzemenin özenle hazırlanmasıyla hünerli ustaların ellerinden sizlere sunuluyor. Karaköy Güllüoğlu tarifiyle tasarlanan Fıstıklı Diyabetik Baklava yapımında glisemik indeksi düşük un tercih ediliyor. Böylelikle diyabetlilerin ya da diyet yapmak isteyenlere sunulmuş oluyor. Fıstığın en güzel halini sunan Karaköy Güllüoğlu’nun Fıstıklı Diyabetik Baklava çeşidine online satın alma sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle özel günlerde, bayramlarda ya da doğum günlerinden bu lezzeti paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Fıstıklı Diyabetik Baklavaya dilediğiniz miktarlarda oluşturarak aynı gün içerisinde sipariş verebilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu tarifiyle nefis Cevizli Diyabetik Baklava

Diyabetik beslenen kişilerin tüketecekleri tatlı konusunda çok titiz olmaları gerekir. Baklavanın diyabetli kişiler ya da diyet yapanlar tarafından tüketilebilir olarak hazırlanıyor olması önemlidir. Fıstık yerine cevizi sevenler sıklıkla tatlılarda da cevizli baklava çeşidini tercih ediyor. Karaköy Güllüoğlu tarafından özel tarifle hazırlanan Cevizli Diyabetik Baklava malzemeleri özenle seçiliyor. Cevizli Diyabetik Baklava, zeytinyağı, ceviz ve diyabetliler için özel hazırlanan içeriğiyle tadı damakta bırakacak bir lezzet ortaya çıkarıyor. Glikoz şurubu içermeyen özelliğiyle Cevizli Diyabetik Baklava, baklava severlerin beğenisini topluyor. Karaköy Güllüoğlu tarifiyle üretilen Cevizli Diyabetik Baklava, doymuş yağ oranı azaltılarak diyabete uygun besin haline getirilmektedir. Güvenle tüketebileceğiniz bu lezzete günün her anında online satın alma sayfası üzerinden sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

Diyabetik Baklava Fiyatları

Diyabetliler için özenle hazırlanan Diyabetik Baklava çeşitlerinin malzemeleri uzun araştırmalar sonucundan seçilerek üretiliyor. Fıstıklı ve Cevizli Diyabetik Baklava çeşitleri bulunan bu lezzete istediğiniz miktarda seçim yaparak ulaşmanız mümkün oluyor. Diyabetik Baklava fiyatı, ürünün çeşidine ve kilogramına göre değişiyor. Karaköy Güllüoğlu’nun özel tarifiyle hazırlanan Fıstıklı ve Cevizli Diyabetik Baklava siparişini web sayfamız üzerinden ürünlerin içeriklerini inceleyerek ve Diyabetik Baklava fiyatı bilgisine ulaşarak güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Diyabetik Baklava çeşitleri olan Fıstık ve Cevizli Diyabetik Baklavalar diyabetlilere özel hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfamız üzerinden Diyabetik Baklava siparişi vererek aynı gün içerisinde bu lezzete ulaşabilirsiniz. İstanbul dışından sipariş veren müşterilerimize özel kargo seçeneği de bulunmaktadır.

Karaköy Güllüoğlu Diyabetik Baklavalarının Özellikleri

Vücudun kandaki şekeri doğru bir şekilde kullanamamasından kaynaklı olarak ortaya çıkan diyabet yani şeker hastalığında besin tüketimi oldukça önemli olmaktadır. Özellikle vücuda şeker alımı konusunda titiz olmaları gerekir. Bu yüzden besinlerin şeker oranı diyabet hastalarının sağlığı açısından dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Diyabetik Baklavalarının en önemli özelliği Karaköy Güllüoğlu tarafından tasarlanmış olmasıdır. İçeriğindeki malzemelerin özenle seçilmesinden ortaya çıkan onaylı lezzetin özellikle diyabetlilerin ve diyet yapanları tercihi durumundadır. Türk Diyabet Cemiyeti tarafından 13-27 Haziran 1999 tarihinde düzenlenen etkinlikte çeşitli tiplerdeki diyabetliler verilerek test edilen Karaköy Güllüoğlu Diyabetik Baklavaların herhangi bir olumsuz etkisi olmadığı gözlemlenmiştir. Böylelikle Diyabetik Baklava şeker hastalığına sahip kişileri ya da şeker tüketimi konusunda dikkatli olmak isteyenlerin tercihi haline geliyor.

Diyabetik Baklavalarımızın Yapılışı ve Hazırlanışı

Diyabet yani şeker hastalığına sahip kişilerin besin seçiminde oldukça dikkatli olması gerekiyor. Diyabetlilerin yediği besinlerden kaynaklı olarak kan şekeri yükselebiliyor. Malzemelerin tek tek özenle seçilmesiyle meydana gelen Diyabetik Baklavaların yapılışı ve hazırlanışın en özenli şekilde oluyor. Fıstıklı ve Cevizli Diyabetik Baklava, çeşidine göre malzemesi seçilerek ve içerisine lif oranı yüksek buğday unu, zeytinyağı, omega-3 yağ asidi eklenmesiyle oluşturulur. Glikoz şurubu kullanılmadan üretilen Diyabetik Baklavada şeker yerine prebiyotik lifli steviali tatlandırıcı kullanılmaktadır. Diyabetlilerin tüketimine uygun olan leziz baklavanın günde en fazla 3 dilim tüketilmesi öneriliyor. Özellikle bayramlarda ya da özel günlerde Diyabetik Baklava seçimi yaparak lezzete ulaşmanın tadına varabilirsiniz. Diyabetik Baklava tüketiminden önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Karaköy Güllüoğlu’nun “özel beslenme amaçlı” ürünleri olarak sunulan Fıstık ve Cevizli Diyabetik Baklavaları sizler için özel olarak üretiliyor. Şeker hastalığına sahipseniz özel Diyabetik Baklava siparişleri oluşturarak sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Diyabetik Baklava çeşitlerini web sayfamız üzerinden inceleyerek dilediğiniz miktarlarda özel sipariş paketleri oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla özel günlerde, bayramlarda bu lezzetin tadını çıkarabilirsiniz. Diyabetik Baklava kurumsal ve özel siparişleriniz için [email protected] mail adresine yazarak siparişinizi iletebilirsiniz.

Diyabetik Baklava Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Diyabetik Baklava siparişini online satın alma üzerinden dilediğiniz çeşidi ve kilogramı seçerek oluşturabilirsiniz. Kurye, kargo ve yurtdışı kargo seçenekleri bulunan Karaköy Güllüoğlu’nun enfes Diyabetik Baklavaları, ürünün kalitesi bozulmadan size ulaştırılmaktadır. Kurye seçimi yapıldığında ortalama teslimat süresi 180 dakika olmaktadır. Kuryeye teslimat edilen baklavanın varış süresi hava muhalefeti, yoğunluk ve trafik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Haftanın her gününde kurye teslimatı ile Diyabetik Baklavalara ulaşabilirsiniz. Kargo ile gönderim durumlarında 15:30’dan önce verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. SMS ile bilgisi verilerek kargonun durumunu takip edilmeniz mümkündür. Diyabetik Baklavanın kalitesinin bozulmaması ve tazeliğinin korunması açısından hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır. Yurtdışı kargo teslimatı ve yurtiçinde olduğu gibi 15:30’a kadar verilen siparişler gün içerisinde kargoya teslim edilerek lezzete ulaşmanız için yola çıkar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR