x
sadsad x
asdasd
Teslimat Şartları


Teslimat şartları

Kurye:  Her gün saat 18:00'den önce verilen siparişler aynı gün teslim edilir. Sipariş dağıtımı Pazar günleri hariç saat 11:00'de başlamaktadır. Ortalama teslimat süresi Pazar günleri hariç 3 saattir. Karaköy'e uzak semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir. Pazar günleri saat 14:30 ve 18:00 olmak üzere iki dağıtım çıkışı yapılmaktadır.


İstanbul sınırında olan bazı semt ve ilçeler olmak üzere;

 Kilyos, Rumeli Feneri, Silivri, Çatalca, Kumburgaz, Arnavutköy, İstanbul Havalimanı, Garipçe, Bolluca, Adalar, Şile,
 Beykoz köyleri ve Riva, Büyükçekmece, Tuzla  bölgelerine kurye hizmeti verilmemektedir.


Kargo : Saat 15:30'den önce verilen siparişler Aras Kargo ile Cuma ve Cumartesi günleri hariç aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünlerin size daha taze ulaşması için teslimatı haftasonuna denk gelen siparişler Pazartesi günü gönderilir. Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1 - 4 iş günüdür. 

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır.)


Yurtdışı : Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir. 

Yurtdışı gönderileri gümrük sorunu olmadığı sürece genellikle aşağıdaki süreler içinde teslim olmaktadır. 

Avrupa:      Büyük şehirlere 1-4 gün içinde 

Amerika :   Büyük şehirlere 1-5gün içinde 

Ortadoğu : Büyük şehirlere 1-5gün içinde

Uzakdoğu: Büyük şehirlere  1-5 gün içinde 


(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir. Yurtdışı için verilen tepsili siparişler taşıma koşulları nedeniyle kutularda gönderilir.)


Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Minimum sipariş tutarı 100 ₺'dir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL ve USD üzerinden yapılır. Yurtdışı fiyatları Türkiye fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. www.karakoygulluoglu.com  Sitede görünen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır. Yurtdışı alışverişlerinde alıcının ülke otoritesi tarafından düzenlenen vergiler ve harçlar alıcıya aittir.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.