sadsad x
asdasd
Teslimat Şartları

Teslimat şartları

Kurye:
 Her gün saat 20:00'den önce verilen siparişler aynı gün teslim edilir. Teslimatlar gün içinde yapılmaktadır. Aşırı yoğunluk sebebiyle teslimat süresi taahhüdü verilememektedir.


İstanbul sınırında olan bazı semt ve ilçeler olmak üzere; Kilyos, Rumeli Feneri, Şile, Silivri, Çatalca, Kumburgaz, Arnavutköy, İstanbul Havalimanı, Bolluca, Adalar, Beykoz köyleri vb. konumlara kurye hizmeti verilmez.


Kargo : Saat 16:00'dan önce verilen siparişler Aras Kargo ile Cuma ve Cumartesi günleri hariç aynı gün içinde kargoya verilir. Siparişiniz yola çıktığı andan itibaren sms ile bilgilendirilirsiniz. Ürünlerin size daha taze ulaşması için teslimatı haftasonuna denk gelen siparişler Pazartesi günü gönderilir. Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1-3 iş günüdür. 

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır.)


Yurtdışı : Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir. 

Yurtdışı gönderileri gümrük sorunu olmadığı sürece genellikle aşağıdaki süreler içinde teslim olmaktadır. 

Avrupa:      Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Amerika :   Büyük şehirlere 1-4 gün içinde 

Ortadoğu : Büyük şehirlere 1-4 gün içinde

Uzakdoğu: Büyük şehirlere  1-4 gün içinde 


(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir. Yurtdışı için verilen tepsili siparişler taşıma koşulları nedeniyle kutularda gönderilir.)


Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Minimum sipariş tutarı 80 ₺'dir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL ve USD üzerinden yapılır. Yurtdışı fiyatları Türkiye fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. www.karakoygulluoglu.com  Sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır. Yurtdışı alışverişlerinde alıcının ülke otoritesi tarafından düzenlenen vergiler ve harçlar alıcıya aittir.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.