Cevizli Burma Tepside 1.9 KG
Cevizli Burma Tepside 1.9 KG
Cevizli Burma Tepside

Cevizli Burma Tepside 1.9 KG

Fiyat : 72.50 USD(KDV Dahil)

Doğal malzemelerin bir araya gelmesiyle oluşan ceviz severlerin sıklıkla tercih ettiği Cevizli Burma Tepside olarak üretiliyor. Karaköy Güllüoğlu’nun yetenekli ustaların ellerinden çıkan bu enfes baklava kalabalık ailelere misafir oluyor. Birçok kişinin gözdesi olan Cevizli Burma vazgeçilmez lezzet olarak görülüyor. Sevdiklerinizle ve çevrenizle paylaşabileceğiniz Cevizli Burma Tepside olarak hazırlanarak şekilleniyor. Karaköy Güllüoğlu’nun en iyi cevizleriyle dikdörtgen tepside oluşturulan bu lezzet baklava severlerin beğenisine sunuluyor. Cevizli Burma Tepside olarak sipariş verilen bu baklavanın içerisinde 63-65 dilim bulunmaktadır. Bu da 20-25 kişiliğe karşılık gelmektedir. Ortalama 1900-2000 gram gelmektedir. Gramajlar veya adetler değişkenlik gösterebilir.

Dilim Adedi: 63-65
Porsiyon: 20-25 Kişilik
Tepsi Türü: Dikdörtgen

Alerjenler: Cevizli Burma içeriğinde ceviz içi,gluten, süt ve süt ürünleri, yumurta bulunmaktadır. Az miktarda badem, fıstık, fındık içerebilmektedir. 

İçindekiler: Cevizli Burma, buğday unu, sadeyağ, ceviz içi, pancar şekeri, su, buğday nişastası, yumurta, tuz içermektedir. Glikoz şurubu içermez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR