1.61 USD KDV Dahil
1.43 USD KDV Dahil
1.43 USD KDV Dahil
1.50 USD KDV Dahil
1.43 USD KDV Dahil

Karışık Kutu Hazırla Çeşitleri

Karaköy Güllüoğlu’nun birbirinden güzel ve özenle hazırlanan baklavalık yufkanın tadıyla mest eden tatlılarını tek pakette toplamanın tadına varabilirsiniz. Karışık Kutu Hazırla seçeneği ile dillerden düşmeyen bu lezzetlerden hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çeşitli paketler oluşturabilirsiniz. Karışık paketi oluştururken birçok tatlı ve baklava seçeneği bulunuyor. Karışık Kutu Hazırla seçeneğinden paket oluşturmak için kullanabileceğiniz, Fıstıklı Dürüm, Sultani, Fıstıklı Şöbiyet, Fıstıklı Nadir Dolama, Fıstıklı Midye Baklava, Fıstıklı Kuru Baklava, Fıstıklı Kare Baklava, Fıstıklı Havuç Dilim Baklava, Fıstıklı Gelin Bohçası, Cevizli Baklava, Fıstıklı Burma Kadayıf, Fıstıklı Baklava Burger, Fıstıklı Baklava, Fındıklı Nadir Dolama, Çikolatalı Baklava, Cevizli Saray Sarması, Cevizli Burma baklava çeşitlerinden istediğiniz adette seçerek lezzet kutunuzu oluşturabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu’nun Karışık Kutu Hazırla seçeneği ile dilediğiniz yerde istediğiniz baklava çeşidine ulaşmanı mutluluğunu yaşayacaksınız.  İster cevizli lezzetleri bir araya toplayın ister cevizli, fıstıklı tatların tadına aynı anda varın. Çeşit çeşit oluşturulan bu ürünlerin her biri usta ellerde özenle hazırlanarak, doğal malzemelerden üretilerek sizlere sunuluyor. İçerisinde kullanılan malzemeye göre çeşitleri oluşturuluyor. Seçtiğiniz baklava türüne göre oluşturulacak olan bu kutular her çeşidi tatmanız için güzel bir fırsat sunuyor. Karışık Kutu Hazırla seçeneğine online satın alma sayfası üzerinden ulaşarak çeşitleri inceleyebilirsiniz. Karışık Kutu hazırlarken bu baklava çeşitlerini tercih edebilirsiniz:

 • Fıstıklı Dürüm
 • Sultani
 • Fıstıklı Şöbiyet
 • Fıstıklı Nadir Dolama
 • Fıstıklı Midye Baklava
 • Fıstıklı Kuru Baklava
 • Fıstıklı Kare Baklava
 • Fıstıklı Havuç Dilim Baklava
 • Fıstıklı Gelin Bohçası
 • Cevizli Baklava
 • Fıstıklı Burma Kadayıf
 • Fıstıklı Baklava Burger
 • Fıstıklı Baklava
 • Fındıklı Nadir Dolama
 • Çikolatalı Baklava
 • Cevizli Saray Sarması
 • Cevizli Burma baklava

Fıstıklı Lezzetleri Bir Araya Toplayın

Karaköy Güllüoğlu Karışık Kutu Hazırla seçeneği sayesinde dilediğiniz fıstıklı lezzetleri bir araya toplayabilirsiniz. Böylelikle her lezzetin tadını çıkarmanın keyfine varabilirsiniz. Fıstığın yeşili ve incecik açılan baklava hamurunun lezzetiyle birlikte oluşturulan Fıstıklı Baklavalar güzel bir hediyelik lezzet olarak da tercih ediliyor. Özel günlerde, bayramlarda ya da doğum günlerinde sevdikleriniz için Karışık Kutu Baklava hazırlayabilir onların da bu tada ortak olmasını sağlayabilirsiniz. Online satış sayfamız üzerinden tek tek istediğiniz çeşitte ve üründe lezzeti tek bir kutuda toplamanın keyfini yaşarsınız. Böylelikle her bir lezzeti tatma şansı yakalayabilirsiniz. Tek tek seçerek oluşturabileceğiniz ve her lezzeti barındıran bu lezzet kutularına kurye teslimat seçeneği ile aynı gün içerisinde ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için onların sevdiği bir baklava çeşitlerini seçerek hediyelik lezzetler onlara da sunabilirsiniz.

Cevizli Baklavaları Tek Bir Kutuda Buluşturun

Özenler seçilen cevizlerin nefis baklavalık yufkalarla buluşmasından ortaya çıkan Cevizli Baklava çeşitleri severek tüketiliyor. Usta ellerde şekillenen bu lezzetler günlük olarak hazırlanarak sizlere sunuluyor. Ceviz severlerin gözdesi haline gelen bu lezzetleri tek tek seçim yaparak bir kutuda toplayabilirsiniz. Böylelikle özel günlerde ya da bayramlarda sevdiklerinize bu tatlıları ikram etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfası üzerinden tane olarak seçebileceğiniz bu lezzetlerin siparişini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kurye ve kargo teslimat seçenekleri sayesinde bu enfes lezzetler kapınıza kadar geliyor. Kurye teslimat ile aynı gün içerisinde bu lezzetlere ulaşırken kargo teslimat seçeneği İstanbul dışına ya da yurt dışına servis verebiliyor.

Karışık Kutu Hazırla Fiyatları

Baklava uzun yıllardır sevilerek tüketilen Türk tatlıları arasında yer alır. Küçük, büyük her yaştan kişi baklava çeşitlerini severek yiyebilmektedir. Karaköy Güllüoğlu Karışık Kutu Hazırla seçeneği ile canınızın çektiği baklava çeşitlerine dilediğiniz miktarda ulaşma şansınız oluyor. Karışık Kutu Hazırla fiyatları seçilen baklava çeşidine, adedine göre farklılık göstermektedir. Seçeceğiniz fıstıklı, cevizli, çikolatalı ve fındıklı lezzetler tek adet olarak sepete eklenerek kendi lezzet kutunuzu oluşturmanızı sağlıyor. Doğal malzemelerde üretilen baklava çeşitleri tecrübeli ustaların ellerinden çıkıyor. Karışık Kutu Hazırla seçeneği ile tatlı seçimini sizlere bırakıyor. Online satın alma sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz Karışık Kutu Hazırlama fiyatı adet olarak seçtiğiniz tatlı seçiminden sonra belirlenmektedir. Baklava seçimlerini yaparken aynı anda fiyat bilgisine de ulaşabilirsiniz. Karaköy Güllüoğlu online satın alma sayfası üzerinden vereceğiniz siparişlere kurye ve kargo teslimat seçenekleri yer almaktadır. Kurye teslimat seçeneği ile kendi damak zevkinize göre hazırladığınız Karışık Baklava Kutusuna aynı gün içerisinde ulaşabilirsiniz. Kurye teslimatı haftanın her günü size hizmet verebilmektedir. Kargo teslimat seçeneğinden yararlanmak istiyorsanız, sevdiklerinize ya da kendinize nerede olursanız olun bu lezzete ulaşma şansı verirsiniz. İstanbul dışı ve yurt dışından kargo siparişi vererek hazırladığınız Karışık Baklava Kutunun tadına varırsınız.

Karışık Kutu Hazırla Seçeneğinin Özellikleri

Karaköy Güllüoğlu’nun enfes lezzetlerini istediğiniz adette seçerek enfes tatlı kutuları oluşturmanız mümkündür. İster hediyelik olarak ister sevdiklerinize dağıtmak için belirleyip hazırlayacağınız lezzetler Karışık Kutu Hazırla seçeneği ile sizlere sunuluyor. Özel günlerde, bayramlarda bol seçenekli lezzetler arasından enfes kutular oluşturarak çevrenizi mutlu etmenin tadına varabilirsiniz. Karışık Kutu Hazırla seçeneğinin en sevilen özelliği bol seçenekli baklava çeşitlerinden her birinden seçerek bütün lezzetleri bir araya toplama şansınızın olmasıdır. Karaköy Güllüoğlu’nun Fıstıklı Dürüm, Sultani, Fıstıklı Şöbiyet, Fıstıklı Nadir Dolama, Fıstıklı Midye Baklava, Fıstıklı Kuru Baklava, Fıstıklı Kare Baklava, Fıstıklı Havuç Dilim Baklava, Fıstıklı Gelin Bohçası, Cevizli Baklava, Fıstıklı Burma Kadayıf, Fıstıklı Baklava Burger, Fıstıklı Baklava, Fındıklı Nadir Dolama, Çikolatalı Baklava, Cevizli Saray Sarması, Cevizli Burma Baklava çeşitlerinden tek adet olarak olsa bile seçim yaparak siparişiniz oluşturabilirsiniz.

Kurumsal ve Özel Siparişler

Karaköy Güllüoğlu’nun Karışık Kutu Hazırla seçeneğine online satın alma sayfası üzerinden baklava çeşitleriyle özel günlerde tüketebileceğiniz kutular oluşturarak, sevdiklerinizle paylaşmanın tadına varabilirsiniz. Kurumsal olarak 50 kg ve üzeri alımlarda ve özel olarak oluşturacağınız Karışık Kutu Hazırla siparişinizi [email protected] adresine mail olarak ileterek lezzetin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Karışık Kutu Hazırla Sipariş, Online Satın Alma ve Kargolama Süreçleri

Karaköy Güllüoğlu’nun Karışık Kutu Hazırla seçeneğinden kendi fıstıklı, cevizli, fındıklı, çikolatalı baklava lezzetlerinden kendi kutunuzu oluşturmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kendi istediğiniz tatlı çeşitlerini seçerek oluşturulacak olan kutular özenle hazırlanarak sizlere sunuluyor. Üretim aşamasında usta ellerde şekillen bu kutular, her baklava çeşidini barındırıyor. Online satın alma sayfasından baklavaları kolaylıkla seçip sepete atabilirsiniz. Sevdikleriniz için hazırlayıp onlara sunabileceğiniz Karışık Kutu Hazırla seçeneği ile hediyelik lezzetler de oluşturabilirsiniz. Karışık Kutu Hazırla siparişleri, kurye, kargo ya da yurt dışı kargo seçenekleriyle sizlere ulaşmaktadır. Kurye teslimatında siparişlerin ortalama teslim süresi 180 dakika olarak belirlenir. Kurye teslimatı haftanın her günü yapılmaktadır. Siparişin gün içerisinde size ulaştırılması hedeflenir. Bu durum gün içerisindeki yoğunluğa ve hava koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Kargo teslimatı ise uzakları yakın ederek sevdiklerinize Karışık Kutu Hazırlayarak ulaştırmak için güzel bir seçenek olacaktır. Kargoya verilen ürün sürecini takip etmeniz için SMS ya da e-posta yoluyla size bilgilendirme yapılması sağlanır. Böylelikle enfes lezzetleri sevdiklerinize şık kutularda ulaştırmanın tadına varabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR